Tvůrce Času večerního odhalil příběh Sakasama no Patema

Na oficiálních stránkách studia Purple Cow Studio Japan se v úterý objevily informace o příběhu chystaného filmu Sakasama no Patema (Obrácený Patema). Yoshiura Yasuhiro, tvůrce Eve no Jikan (Čas večerní), píše a režíruje animovaný film, který má být vydaný letos.

Příběh se bude odehrávat v podzemním světě tunelů, které jsou všude. Přestože lidé zde žijí ve stístěných prostorech a musí nosit ochranné oblečení, svůj život si zde docela užívají. Mezi nimi je i dívka Patema, princezna jedné z vesnic, která je příšerně zvědavá a miluje prozkoumávání tunelů. Často za to dostává vynadáno, ale to jí nijak nebrání v dalším zkoumání, protože nikdy nikdo nezmínil, jaké nebezpečí vlastně v tunelech hrozí. Jednou se na své obvyklé výpravě Patema dostane do nečekaných událostí, a jak odhaluje jednotlivá tajemství, celý příběh vyvstává postupně na světlo.

Yoshiura původně napsal: „Tato nová animace je příběhem typu dívka potkává chlapce a chlapec potkává dívku. Je to nesmírně počestný leč neuvěřitelně divný příběh.“