HBO Max bude mít v nabídce i anime

Za dva týdny, konkrétně 27. května, by se měla rozběhnout nová streamovací služba HBO Max. Ta bude spolupracovat mimo jiné s Crunchyrollem a hned od začátku nabídne i 17 anime sérií, jejichž seznam naleznete níže. V dohledné době by se v nabídce měly objevit i anime Hunter x Hunter a Death Note. Mimo již zmíněných sérií by se nabídka měla v každém čtvrtletí rozrůstat o nové tituly dostupné na Crunchyrollu.

Dále HBO Max nabídne kompletní filmovou kolekci studia Ghibli, kterou získala po dohodě se společností GKIDS. Kromě toho zde bude hned od začátku okolo 10 000 hodin promítání z různých zdrojů společnosti Warner Media (HBO, Warner Bros a Turner) a například britské BBC, které budou tvořit hlavní obsahovou nabídku nového kanálu (Poznámka: HBO Max nebude primárně zaměřeno na anime produkci.).

Měsíční předplatné je stanoveno na 14,99 dolarů (přibližně 380 korun) a bude zahrnovat plnou nabídku. Prozatím tato služba nejspíše nebude dostupná v České republice, ale počítá se s globální expanzí (ale není jasné, jak rychlou). V podstatě se tak na trhu objevuje nový konkurent služeb Netflix a Amazon Prime. Uvidíme, jak bude tento nástup HBO Max úspěšný.

Zdroje: ANN, Crunchyroll

Zanechte komentář