Nakitai watashi wa neko wo kaburu od Okady Mari

Originální anime série či filmy (tzn. bez předlohy) mívají značně proměnlivou úroveň a především nikdo neví, co od nich čekat. Dnešní kousek Nakitai watashi wa neko wo kaburu (v překladu Chce se mi brečet, tak předstírám, že jsem kočka) od studia Colorido (např. film Penguin Highway) by ale mohl patřit k nadprůměru. Jeho premiéra v kinech je naplánovaná na 5. června letošního roku.

Základem filmu je scénář, který napsala Okada Mari. Okada je mimo jiné autorkou scénářů k anime Ano hi mita hana no namae wo bokutachi wa mada shiranai, Araburu kisetsu no otome-domo yo z loňského léta a také filmu Sayonara no asa ni yakusoku no hana wo kazarou, který i režírovala. V hlavních rolích nového filmu se představí seyiuu Shida Mirai (např. Shield Melissa z třetí sezóny Boku no Hero Academia) a Hanae Natsuki (např. Kamado Tanjirou z Kimetsu no yaiba). Režii dostal na starost zkušený Satou Junichi, který má na kontě například anime Aria The Animation nebo Bishoujo senshi Sailor Moon.

A o co by ve filmu mělo jít?
Hlavní hrdinka Sasaki „Muge“ Miyo (Muge zde znamená „nekonečně záhadná“) je doma i ve škole veselá a aktivní dívka. Zároveň tajně miluje svého spolužáka Hinodu Kentu a opakovaně se snaží získat jeho pozornost. Ten si jí ale k její smůle nevšímá. Jednoho dne Muge objeví kouzelnou masku, která jí dává možnost měnit se v kočku (Tarou) a ve zvířecí podobě se s Kentou sbližuje. S postupem času se ale začíná stírat hranice mezi jejími podobami a hrozí, že jednoho dne se už nebude schopná proměnit zpátky v člověka.

Zdroje: ANN

Zanechte komentář