Kopací automat nejen pro Misaku Mikoto

Pokud jste viděli alespoň jednu sérii anime Toaru kagaku no railgun, nejspíš si pamatujete, že hlavní hrdinka Misaka poměrně často nakopává výdejní automaty. (A tím myslíme doslova a ne jen obrazně.) Ostatně koho by nenaštvalo, když vám automat spokojeně spolyká peníze a… nic za ně nedostanete? A při množství výdejních automatů v Japonsku to dost možná nebude právě neobvyklá záležitost.

Teď si ale takovéto „kopnutí do automatu“ můžete vyzkoušet legálně, a to v rámci reklamní kampaně ke hře pro mobilní telefony Toaru madžucu no Index: Imaginary Fest a eventu Toaru Dengeki Hime no Kick Džihanki (v překladu Princezna elektrických šoků – Nakopni výdejní automat), která běží od 20. do 27. ledna. V tomto období by měl být zmíněný „kopací“ automat instalovaný ve stanici metra Šindžuku v promenádě linky Marunóči. Každý, kdo automat nakopne, dostane jednu ze dvanácti samolepek a uslyší osvěžující zvuk elektrického výboje. (Jestli je počet kopnutí na osobu nějakým způsobem omezen, bohužel, nevíme.)

Kromě toho se ve hře Imaginary Fest objeví navazující quest a mini hra, ve které bude možné získat další nálepky a nebo body do hry.

A pokud si nejste jistí, jak správně kopat do výdejních automatů, bylo zveřejněno krátké video, v němž se můžete inspirovat, jak to dělá samotná Misaka.

zdroje:   ANN,  Animatetimes