Dinosaurus v anime

Příběh začíná ve chvíli, kdy gyaru Kaede sbalí dinosaura a ten s ní začne bydlet. Tento dinosaurus jí lidské jídlo, kouká na televizi a rád vypadá trendy.

Pokud se vám tento krátký popis děje zdá příliš šílený, nebude nové anime Gal to Kyouryuu nejspíše nic pro vás. Na druhou stranu pokud máte rádi nerealistické ztřeštěné koncepty, můžete se těšit na letošní jarní sezónu (duben 2020), kdy se začne vysílat výše zmíněný kousek.

Předlohová manga začala vycházet teprve v říjnu 2018 a druhá kniha vyšla v září loňského roku. Vzhledem k tomu a také vzhledem k charakteru mangy se dá očekávat anime složené z krátkých dílů.

Animaci dostalo na starosti studio Kamikaze Douga pod vedením režiséra Aoki Juna. Stejné studio i režisér mají „na svědomí“ i Pop Team Epic, což by mohlo něco naznačovat. V hlavních rolích seiyuu se představí Shimabukuro Miyuri jako Kaede (např. Carole z Carole & Tuesday), Yamashita Seiichirou jako Kaedin přítel Shouta (např. Naruse Kakeru z Orange), Natsuyoshi Yuuko jako Kaedina kamarádka Yamada a Kudou Yuuki jako Kaedina kolegyně z práce. Dinosaurus svého seiyuu, vypadá to, nedostane.

Zajímavostí může být, že souběžně s anime vzniká hraná verze, která bude mít premiéru taktéž v dubnu.

Zdroje: ANN, oficiální web

Zanechte komentář