Pokračování SAO, požárníků a nová upoutávka na Gleipnir

Dnešní dávku novinek začneme oznámením o pokračování Sword Art Online: Alicization – War of Underworld. Druhá a zároveň poslední část této anime série byla potvrzena na duben 2020. Už v říjnu bylo oznámeno, že tato část Sword Art Online bude mít 23 epizod, ale prozatím nebylo jasné, kdy se druhá polovina objeví na televizních obrazovkách.

Na novou sérii anime se mohou těšit i fanoušci „požárníků“ z Enen no Shouboutai. Oproti SAO si zde budeme muset počkat až na letní sezónu příštího roku (červenec). Nebyl zveřejněn ani počet dílů, ale dá se předpokládat nových 24 epizod. Kromě toho se požárníci v červenci a srpnu objeví i v hrané divadelní verzi v Ósace a Kanagawě.

A do třetice byla zveřejněna první upoutávka na další anime z jarní sezóny 2020 (duben) s názvem Gleipnir. Za zmínku rozhodně stojí obsazení hlavních tří rolí. Představí se zde Hanae Natsuki (např. Kamado Tanjirou z Kimetsu no Yaiba nebo Kaneki Ken z Tokyo Ghoul), Touyama Nao (např. Kirisaki Chitoge z Nisekoi nebo Yuigahama Yui z Oregairu) a Hanazawa Kana (v současnosti pravděpodobně nejpopulárnější ženská seiyuu).

A o čem tohle anime bude?
Kagaya Shuuichi je obyčejný středoškolák z malého nudného města. Když ale plameny uvězní krásnou spolužačku v hořícím skladu, Shuuichi zjistí, že má zvláštní schopnost. Dokáže se přeměnit v obrovského psa s velkým revolverem a zipovou kapsou na zádech. V této kapse dívku zachrání a odhalí tak svou děsivou transformační schopnost. Jak se ale následně ukáže, zmíněná spolužačka hledá svou sestru, která zavraždila její rodinu, a při tomto hledání nemá absolutně žádné zábrany…

Zdroje: ANN, ANN, ANN

Zanechte komentář