Upoutávky na letní Araburu Kisetsu no Otome-domo yo.

Blíží se letní sezóna a s ní také vysílání anime Araburu kisetsu no otome-domo yo.. Jedná se o adaptaci stejnojmenné mangy scénáristky Okady Mari a kreslířky Emoto Nao, která od roku 2016 vychází v časopise Bessatsu Shounen Magazine nakladatelství Kodansha. Datum premiéry je stanoveno na 5. 7. v programovém bloku Animeism a upoutávky najdete na konci článku.

Příběh představuje členky školního literárního kroužku, které se mezi sebou chtějí trochu poznat. K prolomení ledů zvolí otázku: „Co bys chtěla stihnout před smrtí?“ Jedno z děvčat se začervená a odpoví: „Sex.“ Tehdy ještě žádná z nich netuší, že toto slůvko spustí smršť událostí, která dívky i přes všechny rozdíly, které mezi nimi panují, postrčí vstříc trnité cestě k dospělosti.

Anime ve studiu Lay-duce režírují Andou Masahiro (Sirius the Jaeger, Akagami no Shirayuki-hime) a Tsukada Takurou (Fate/Grand Order: Moonlight/Lostroom, Itsu datte bokura no koi wa 10 centi datta.). Scénář napsala sama autorka předlohy, Okada Mari. Design postav má na starosti Ishii Kaori (Rewrite). Ve videu můžete zaslechnout i ukázku z úvodní znělky Otome-domo yo od CHICO with Honeyworks. Závěrečnou znělku nazpívá Asakura Momo.

V hlasových rolích uslyšíme Kouno Hiyori, Anzai Chiku, Asakuru Momo, Kurosawu Tomoyo, Uesaku Sumire, Tsuchiyu Shinbu, Fukuyamu Juna, Hiroseho Yuuyu, Sakuyu Shunsukeho, Tomatsu Haruku a Hanae Natsuki.


Zdroje: ANN

Zanechte komentář