Tama a jeho přátelé dostanou v zimě anime

V pátek 14. 6. bylo oznámeno, že se postavy z franšízy Tama & Friends od Sony Creative Products dočkají dalšího anime sériálu. Ponese název Uči Tama?! Uči no Tama širimasenka? a do vysílání se dostane v lednu 2020. Skrze oficiální webové stránky a twitterový účet byly představeny dvě hlavní postavy, a to Tama a Poči. Anime se bude vysílat na Fuji TV v rámci programového bloku noitaminA.

Značka vznikla v roce 1983 a je založena na různých typech ilustrací psů a koček. Od té doby se dočkala mangy, obrázkové knihy, divadelní hry a anime. Na rozdíl od předchozího seriálu bude nové ztvárnění zaměřeno na antropomorfní ztvárnění kočky a psa, kteří jsou protagonisty franšízy. Pod článkem si ve videu můžete prohlédnout návrhy postav.

Anime bude vznikat v kooperaci studií MAPPA a Lapintrack. Jako režisér se ukáže Macuda Kijoši (Kumamiko, Kakeguruixx), zatímco hlavní scénáristkou se stala Ueno Kimiko (The Royal Tutor) a Ócuka Mai (Šakugan no Šana, Non Non Bijori) vytvořila návrh postav. Zvukový podklad složí Tom-H@ck. V hlavních rolích uslyšíme Saitó Sómu a Onoho Kenšó.

zdroj:   Crunchyroll