Kiritův meč Elucidator v životní velikosti


Pokud jste fanoušci série Sword Art Online a nemáte úplně hluboko do kapsy, mohla by vás zaujmout tahle novinka. Ve čtvrtek 6. června totiž společnost Good Smile Company zahájila předobjednávky repliky Kiritova oblíbeného meče Elucidatoru v životní velikosti. A nejedná se jen o „obyčejný kus kovu“.


Tato replika je vybavena gyroskopickým senzorem, reproduktorem a 700 LED diodami. Díky nim meč svítí a vydává zvuky přesně podle toho, jakým způsobem se pohybuje. Na promo videu níže se můžete podívat, jaké zvuky vydává a jakým způsobem meč svítí. Vše se odvíjí od držení meče či pohybů s ním.

Kromě toho je možné aktivovat i známý útok s názvem „Starburst Stream“, a to buď pomocí tlačítka na meči, nebo hlasovým příkazem. Barvy a zvukové efekty Elucidatoru je možné snadno měnit a upravovat pomocí speciální aplikace v telefonu.

A kolik že tahle „sranda“ stojí? Repliku Kiritova meče si můžete předobjednat v normální edici za 25 000 Kč (120 000 jenů) nebo ve speciální za 32 000 Kč (150 000 jenů). Speciální edice se liší v tom, že meč má eloxovaný jílec, rukojeť je pokryta pravou kůží a domů vám přijde zabalený ve speciálním kufříku.

zdroj:   ANN