Jak těžkou činku uzvedneš?

I tak by se dal přeložit název nového kulturistického anime s názvem Dumbbell Nan Kilo Moteru?, o kterém jsme vás informovali letos v lednu. Oficiální webové stránky anime v pondělí 20. května zveřejnily nejen přesné datum premiéry seriálu, 3. července, ale i nový plakát, informace o hlasových hercích a úvodní skladbě. Anime je adaptací stejnojmenné mangy, již mají na svědomí relativně noví mangakové Sandrovich Yabako (příběh) a MAAM (kresba).

Hlavními hrdinkami jsou Sakura Hibiki (Fairouz Ai – její debut), která miluje jídlo a jedení, a Souryuuin Akemi (Amamiya Sora – Aqua z KonoSuby), předsedkyně studentské rady, která má fetiš na svaly. Děj se začíná odvíjet v momentu, kdy se Hibiki rozhodne zhubnout a poprvé se dostane do posilovny. Dalšími ženskými postavami jsou Hibikina nejlepší kamarádka Uehara Ayaka (Ishigami Shizuka – Mito Ikumi z Shokugeki no Souma), Gina Void (Touyama Nao – Chitoge z Nisekoi) výměnná studentka z Ruska a nakonec 29letá svobodná učitelka dějepisu Tachibana Satomi (Yui Horie – Felix z Re:Zero). Kromě děvčat se v anime objeví i mladý usměvavý osobní trenér Naruzou Machio (Ishikawa KaitoIida z Boku no Hero Academia), jenž dává velmi rád na obdiv své svaly, u čehož (jak už to tak v anime bývá zvykem) trhá svoji oblíbenou teplákovku.

Úvodní skladbu k anime s názvem „Onegai Muscle“ si spolu zazpívají Hibiki a Machio respektive jejich hlasoví herci Fairouz Ai a Ishikawa Kaito. Koncovou skladbu s názvem „Macho A Name?“ bude zpívat Ishikawa sám.

Zdroje: ANN, oficiální web

Zanechte komentář