Zombieland Saga oslavuje

Idol anime Zombieland Saga, respektive jeho seijú osazenstvo, zatím úspěšně pokračuje v nastoupené kariéře jako skupina Franchouchou. Jejich první koncert se uskutečnil 17. března v Tokio Šinagawa Intercity Hall a vystoupilo na něm šest hlavních seijú z anime, a to Hondo Kaede, Tano Asami, Taneda Risa, Kawase Maki, Kinugawa Rika a Tanaka Minami.

Zároveň twitterový účet skupiny dosáhl úctyhodných 100 tisíc sledujících, a ta se proto pro fanoušky rozhodla uspořádat speciální video livestream s názvem „Zombie se rychle kazí“. V rámci živého vysílání budou některé hlasové herečky z anime vyprávět o své dosavadní kariéře, o vzniku projektu Zombieland saga a o dalším připravovaném koncertu. V současnosti účast na vysílání potvrdily Taneda Risa (v anime Mizuno Ai), Kawase Maki (Konno Džunko), Kinugawa Rika (Jugiri), and Tanaka Minami (Hošikawa Lily).

Zmíněný koncert Franchouchou se uskuteční v Furusato Kaikan Arpino v prefektuře Saga. Ano, na stejném místě jako se odehrávala i závěrečná dvanáctá epizoda série. Je dokonce přislíbeno, že živý koncert by měl být rekonstrukcí vystoupení z anime. Uvidíme, do jaké míry se tento slib nakonec podaří naplnit…

Na závěr ještě odkaz na livestream, který začne 26. dubna ve 14:00 našeho času.

zdroj:   Crunchyroll