Kobayashi-san chi no Maidragon dostane druhou sérii

Na přebalu k osmému svazku mangy Kobayashi-san chi no Maidragon bylo oznámeno, že se její anime adaptace dočká druhé série. Pro fanoušky to však nebyla žádná novinka, protože už v neděli informaci omylem zveřejnil twitterový účet německého Crunchyrollu. Tweet byl brzy odstraněn. První sezóna anime od studia Kyoto Animation měla premiéru v lednu 2017 a těšila se mezi diváky velké oblibě.

Manga od autora COOL Kyoushinja v magazínu Monthly Action vychází už od května 2013 a točí se kolem programátorky Kobayashi, ke které se jednoho dne zničehonic nastěhuje dračice Tooru a spolu s dalšími draky jí obrátí život naruby. V říjnu navíc magazín Monthly Action oznámil, že se vyprávění blíží svému závěru. V angličtině je manga vydávána pod záštitou Seven Seas Entertainment.

Příběh inspiroval také tři vedlejší mangy: Kobayashi-san chi no Maidragon: Kanna no nichijou, která se zaměřuje na život malé dračice Kanny, Kobayashi-san chi no Maidragon: Elma no OL nikki, jež popisuje problémy dračice Elmy v běžném pracovním prostředí, a Kobayashi-san chi no Maidragon: Lucoa wa boku no xx desu, která zase ukazuje soužití dračice Lucoy a lidského chlapce Shouty.

Zdroje: ANN

Zanechte komentář