Originální seriál Kouya no Kotobuki Hikoutai

Není tomu tak dlouho, co bylo oznámeno nové originální anime s názvem Kouya no Kotobuki Hikoutai. Projekt bude mít podobu televizního seriálu, jehož premiéry se dočkáme již v nadcházející zimní sezóně. Seriál se odvysílá na TOKYO MX, TV Aichi, MBS a BS11. Nejnovější propagační obrázek můžete vidět vlevo a upoutávka na sérii je ke zhlédnutí na konci článku. Seriál bude sledovat komediální osudy party dívek, pro něž se staly vzdušné bitvy každodenní šedí.

Mizushima Tsutomu se ujal režie projektu, jak tomu bylo i v případě Ookiku Furikabutte a Girls und Panzer. Hlavní scénáristkou se stala Yokote Michiko, která již s Mizushimou spolupracovala například na Joshiraku a již zmíněném Girls und Panzer. Pomocnou režii má na starosti Kanbe Hiroyuki, jenž vedl seriál Ore no Imouto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai. Původní návrhy hlavních postav vytvořil ilustrátor Hidari, jehož práci mohou diváci znát ze seriálů Fractale a Sasami-san@Ganbaranai. Pro animační práce je přetvořil Sugai Shou. Přední režisérkou animace se stala Nakamura Touko. Ogura Kazuo je vedoucím výpravy. Animační práce má na svědomí studio Gemba. Seriál produkuje společnost Digital Frontier.

Hamaguchi Shirou složil hudební doprovod. Jeho práci jsme mohli slyšet mimo jiné v seriálech Aa! Megami-sama! a Shirobako. O zvukovou režii se postará sám režisér celého projektu, Mizushima Tsutomu. Píseň „Sora no ne“ k úvodní titulkové sekvenci složila i nazpívala ZAQ. Píseň k závěrečným titulkům složila i otextovala opět ZAQ, ovšem nazpívají ji představitelky hlavních rolí, tedy Suzushiro Sayumi, Yukimura Eri, Nakaya Sayaka, Seto Asami, Yamamura Hibiku a Tomita Miyu. Singl s první písní vyjde 23. ledna a druhá píseň o týden později.

Zanechte komentář