Hodinky nejen pro Čise a Eliase

Pokud máte rádi doplňky s anime motivy, ale zároveň byste chtěli něco stylového, mohly by vás zaujmout hodinky, které si nyní můžete předobjednat na e-shopu Tokyo Otaku Mode. Inspirací se stala populární manga a anime Mahócukai no Jome. Hodinky jsou klasické, ručičkové a velmi decentní, takže je můžou nosit muži i ženy při jakékoliv příležitosti.

Pásek hodinek je rudý stejně jako vlasy hlavní hrdinky Čise, zatímco zelený ciferník má barvu dívčiných očí. Hodinová i minutová ručička jsou ve tvaru kouzelnických hůlek hlavních postav, sekundová ručička je pak stylem doplňuje.

Dalším nenápadným motivem ze série je korunka ve tvaru spony na Eliasově provázkové kravatě, zatímco Čisin přívěšek je vyryt na zadní straně hodinového pouzdra.

Uvnitř hodinek se ukrývá strojek japonské výroby a asi nepřekvapí vodotěsnost do 3 ATM. Hodinky dostanete v tematicky zdobené kožené krabičce a v případě předobjednávky jako bonus obdržíte i víceúčelový hadřík s ilustrací obou hlavních hrdinů. Cena byla stanovena na 13 824 jenů (zhruba 2 850 českých korun) bez poštovného a na dodání se můžete těšit na konci října letošního roku.

zdroj:   Otakumode