Premiéra Yuuny z Shounen Jumpu se blíží

Během minulého týdne bylo přesněji určeno, kdy začne vycházet anime adaptace mangy Yuragi-sou no Yuuna-san z časopisu Shuukan Shounen Jump. Chystaná dvanáctidílná série bude mít premiéru 14. července těsně před půlnocí na stanicích BS11, Tokyo MX a Gunma TV. Oficiální stránky byly také aktualizovány o novou ilustraci, na níž si můžete prohlédnout všechny hlavní postavy.

Jelikož do premiéry zbývá už jen necelý měsíc, objevilo se na internetu několik upoutávek. Poslední z nich najdete pod článkem. Manga Yuragi-sou no Yuuna-san je typickou oddechovou harémovkou, v níž většinu dívek představují nadpřirozené bytosti. Byť se nejedná vyloženě o kontroverzní dílo, před rokem se kolem ní strhla slovní roztržka z důvodu údajně přílišného obsahu nahoty.

Anime vzniká u studia Xebec, kterému rozhodně nejsou ecchi komedie cizí. Na projektu dále pracuje režisér Haiyore! Nyaruko-san, Nagasawa Tsuyoshi, a scenárista GJ-bu, Koyasu Hideaki. Návrh postav pak přichystala Takeya Kyouko, která si podobnou práci vyzkoušela poprvé.

Zdroje: Manga.Tokyo

Zanechte komentář