Happy Sugar Life ve vysílání již v červenci

Na oficiálních stránkách chystané televizní anime adaptace Happy Sugar Life bylo odhalena nová, v pořadí již druhá televizní upoutávka. Ta během necelé minuty představuje záběry z anime a ke konci také termín premiéry, který byl stanoven na 13. července.

I když to tak z ukázek nevypadá, předlohou seriálu je hororová manga popisující lásku mezi dvěma děvčaty. Protagonistka Satou chodí na střední školu a hodně se věnuje chlapcům, dokonce se o ní říká, že dá každému. Nicméně to se změní, když narazí na dívku Shio, do které se zamiluje, a dojde k závěru, že konečně prožívá pravou lásku. A pro tu je schopná udělat cokoliv, včetně vraždy.

Na pozici hlavního režiséra usedne Kusakawa Keizou, kterého můžete znát ze sérií Sekirei nebo Magical Girl Lyrical Nanoha A’s. Dál se na režii bude podílet Nagayama Nobuyoshi, jenž režíroval například loňskou sérii Boku no Kanojo ga Majime Sugiru Shobitch na Ken. Scénář napsala Machida Touko, která se dříve podílela například na Lucky Star nebo Hitsugi no Chaika. O ztvárnění postav, které jste mohli vidět v upoutávce, se postarala Yasuda Sachiko. Animace probíhá ve studiu Ezola.

První upoutávka:

Druhá upoutávka:

Zdroje: ANN

Zanechte komentář