Studio Pierrot se zhostí adaptace mangy Gunjou no Magmell

Vydavatelství Shuueisha v neděli oznámilo, že manga Gunjou no Magmell se dočká anime adaptace. Autor předlohy pocházející z Číny, Dainenbyou, k této příležitosti vytvořil ilustraci, kterou si můžete prohlédnout vlevo. Manga vychází od roku 2015 prostřednictvím digitální distribuce Shounen Jump+ a zatím nejnovější, 59. kapitola vyšla 27. dubna.

Příběh je zasazen na záhadný kontinent Magmell, který se zničehonic objevil uprostřed Tichého oceánu. Nový kontinent je plný neznámé fauny, flóry i minerálů, a tak se na něj vydávají průzkumníci z celého světa. Nicméně s tím přichází i obrovské nebezpečí a průzkumníci se tak dostávají do potíží, z nichž jim pomáhá You společně se svými kolegy.

Jak je zmíněno již v názvu článku, o animační práce se postará Studio Pierrot. Do režisérského křesla usedl Date Hayato, který se v poslední době podílel pouze na anime Konbini Kareshi. Nicméně znám je hlavně jako režisér televizní série Naruto a jejího pokračování Naruto Shippuuden. Za scénářem stojí Mikasano Chuuji, který se této role zhostil již dříve u anime Tokijský ghúl, a to včetně aktuálně vycházející série.

Zdroje: ANN, Crunchyroll

Zanechte komentář