Studio Pierrot se zhostí adaptace mangy Gundžó no Magmell

Vydavatelství Šúeiša v neděli oznámilo, že manga Gundžó no Magmell se dočká anime adaptace. Autor předlohy pocházející z Číny, Dainenbjó, k této příležitosti vytvořil ilustraci, kterou si můžete prohlédnout vlevo. Manga vychází od roku 2015 prostřednictvím digitální distribuce Šónen Jump+ a zatím nejnovější, 59. kapitola vyšla 27. dubna.

Příběh je zasazen na záhadný kontinent Magmell, který se zničehonic objevil uprostřed Tichého oceánu. Nový kontinent je plný neznámé fauny, flóry i minerálů, a tak se na něj vydávají průzkumníci z celého světa. Nicméně s tím přichází i obrovské nebezpečí a průzkumníci se tak dostávají do potíží, z nichž jim pomáhá Jó společně se svými kolegy.

Jak je zmíněno již v názvu článku, o animační práce se postará Studio Pierrot. Do režisérského křesla usedl Date Hajato, který se v poslední době podílel pouze na anime Konbini Kareši. Nicméně znám je hlavně jako režisér televizní série Naruto a jejího pokračování Naruto Šippúden. Za scénářem stojí Mikasano Čúdži, který se této role zhostil již dříve u anime Tokijský ghúl, a to včetně aktuálně vycházející série.

zdroje:   ANN,  Crunchyroll