Rozhovor s 12 hlavními postavami High School DxD H! Ero!

Dnes vám přinášíme rozhovor s dvanácti seiyuu High School DxD Hero, uveřejněný na oficiálních webových stránkách anime. Na nich se dále objevila ukázka návrhu lokací a postav, slovníček termínů použitých v anime a přehled děje ve starších řadách i vztahů jednotlivých postav.

Co vás napadlo, když jste dostali zprávu o další anime sérii High School DxD – Hero?

Kaji Yuuki (Hyoudou Issei): Jako obvykle má série úžasný podtitul! H! Ero! (Perverzní! Erotický!)
Hikasa Youko (Rias Gremory): „Ech, vážně?!?!“ Takhle nějak vypadala moje první překvapená reakce. Když jsem začala pracovat na první sérii, nečekala jsem, že bude následovat tolik dalších, takže jsem opravdu šťastná! Je to anime, které sleduje a má rádo tolik diváků. Erotika má sílu!
Asakura Azumi (Asia Argento): Bylo to: „Joo! Zase se potkám s Asií!“ (*^^*) Asia byla první anime postava, kterou jsem namluvila, mám ji moc ráda a často na ni myslím. Jsem šťastná, že se s ní zase setkám.
Itou Shizuka (Himejima Akeno): „OPPAIDRAGON JE ZPÁTKY! HURÁÁÁ!!!“ napadlo mě. Vážně. Z celého srdce. Miluju lidi okolo DxD, takže jsem byla šťastná.
Taketatsu Ayana (Toujou Koneko): „Čtvrtá sezóna! Neskutečné!“ napadlo mě v tu chvíli. Jsem moc šťastná, že se můžu vrátit do světa DD. Bude skvělé, jestli se Koneko zase objeví v co nejvíc scénách!
Nojima Kenji (Kiba Yuuto): Opravdu? Proč? Z jakého důvodu? Vážně? Dobře! V tom případě jdu do toho, samozřejmě!
Taneda Risa (Xenovia): Nemohla jsem se přestat smát… a pak jsem si vzpomněla, jak je během natáčení těžké se nesmát. Je to vždycky spousta zábavy, a tak jsem se na to okamžitě začala těšit! Je neuvěřitelné, že už bude čtvrtá série! Když mi řekli, co znamená podtitul, musela jsem zase začít smát. Jsem opravdu šťastná.
Sakura Ayane (Gasper Vlady): Napadlo mě: „Je snad DxD fénix?“
Uchida Maaya (Shidou Irina): Na čtvrtou sérii jsme si po třetí museli nějakou dobu počkat! A to znamená, že fanoušci budou mít velká očekávání. Omlouváme se, že to tak trvalo.
Kakuma Ai (Rossweisse): Připojila jsem se až během třetí série, ale natáčení byla opravdu legrace. Těším se, až spolu zase budeme trávit čas.
Koyama Rikiya (Azazel): „No teda, to není možné, ono to vážně pokračuje?“ proletělo mi hlavou. Normálně podobné anime končí po první sérii, všechno se nechá tak, jak je, a nikdo se o to dál nezajímá, ale tohle… Gratulace je na místě, gratuluji!
Oosaka Ryouta (Vali Lucifer): Byl jsem prostě šťastný, že budu zase namlouvat Valiho. Je to postava, kterou jen tak nepotkáte, takže se na něj těším!

Jakou osobnost má postava, kterou namlouváte?

Kaji Yuuki (Hyoudou Issei): Něžný, horkokrevný OPPAIDRAGON!
Hikasa Youko (Rias Gremory): Rias je záhadná osobnost a je jako starší sestra. Díky vlivu Asie a dalších se začíná chovat adekvátněji svému věku a reagovat roztomileji. Je to srdečná dívka, která si cení své rodiny.
Asakura Azumi (Asia Argento): Za každých okolností je to dříč, co jde do všeho naplno, a je statečná. Vždycky myslí na svého milovaného Isseie a působí tak velmi něžně a rozkošně.
Itou Shizuka (Himejima Akeno): Je to celkem sadistická starší sestra, ale velmi si váží Rias a vždycky ji a Isseie zlobí. Je hodně zábavné ji hrát!
Taketatsu Ayana (Toujou Koneko): Koneko je, jak napovídá její jméno, dívka s osobností kočky. Je sice malá, ale zároveň hodně silná a ve skutečnosti byla dřív Nekomata (kočičí duch). Teď už má Isseie opravdu ráda a je tam s nimi spoustu roztomilých scén… anebo ne, to uvidíte sami!
Nojima Kenji (Kiba Yuuto): Je to ten jediný správný a opravdový. Budu poctivě pokračovat!
Taneda Risa (Xenovia): Xenovia je dívka, která bývala člověkem a vyrostla v klášteře. Je na ni spolehnutí, i když je trochu divoška. V soubojích používá meč, ale jako osobnost je překvapivě přirozená. Všechno bere vážně, má pevnou víru, ale zároveň je zábavná. Nejvíc si váží Asie a Isseie a má velké srdce.
Sakura Ayane (Gasper Vlady): Je to upíří kluk! Chlapec oblečený jako dívka.
Uchida Maaya (Shidou Irina): Myslím, že na Irině je okouzlující její bezstarostnost. A její copánky jsou roztomilé.
Kakuma Ai (Rossweisse): Je vysoká, krásná a roztomilá. I když by mohla vést spokojený život, působí poněkud lítostivě. Možná je to kvůli její osobnosti nebo lidem, mezi kterými se pohybovala.
Koyama Rikiya (Azazel): Ehm, takže… já… dobře vypadající muž v nejlepších letech s kuráží, který nemá problém s nebezpečím, nebo spíš… je extrémně silný, stojí si za svými názory a je to švihák. Taky chytrý, rošťák a s nadhledem!!! (Takový by měl být…)
Oosaka Ryouta (Vali Lucifer): Je to sice protivník hlavního hrdiny, ale přesto mu někdy dobře poradí a je to soupeř, kterého nejde nenávidět.

Kouzlo High School DxD v jednom slově?

Kaji Yuuki (Hyoudou Issei): OPPAI!
Hikasa Youko (Rias Gremory): OPPAIDRAGON!!!
Asakura Azumi (Asia Argento): OPPAI? (smích) To jste chtěli slyšet? (smích)
Itou Shizuka (Himejima Akeno): Jak jinak, žhavé OPPAI!
Taketatsu Ayana (Toujou Koneko): OPPAI!
Nojima Kenji (Kiba Yuuto): Cílevědomý.
Taneda Risa (Xenovia): OPPAI! Horkokrevný! Které z nich to je? (smích) Nutí tě to smát se, je to opravdu sexy a horkokrevné anime. Jsem tak vděčná, že existuje.
Sakura Ayane (Gasper Vlady): ISSEI!
Uchida Maaya (Shidou Irina): Pro začátek, je to žhavé!
Kakuma Ai (Rossweisse): DxDcnost. Je zajímavé sledovat, jak se svět DxD s postupem sérií odkrývá, a je proto zábavné natáčet další pokračování. V tomto anime je dobře vyvážená žhavost, vážnost a perverzita, nebo spíš celková mimořádnost tohoto světa.
Koyama Rikiya (Azazel): Ano, ty, ať se stane cokoliv, toto, tamto, tohle to je, toto! Může to být jen to jedno! Jestli znovu přitlačí, i čtvrtá série bude mít pokračování! Je to jasné, ne? XXX ha~, je tam schovaného i něco pro strýčka od vedle, tak~!
Oosaka Ryouta (Vali Lucifer): OPPAI, zadky a vzrušení!

Zpráva pro fanoušky, kteří čekají na vysílání!

Kaji Yuuki (Hyoudou Issei): Pojďme si všichni společně na tři zakřičet! Jedna, dva, tři! OPPAI!
Hikasa Youko (Rias Gremory): H! Ero! Dostali jsme se ke čtvrté sezóně… Odpovím na vaše vášnivé touhy a lásku k anime DxD a budu se snažit zahrát Rias, co nejlíp to půjde, tak se prosím dívejte! I v této sezóně poletí DD vysoko!
Asakura Azumi (Asia Argento): Jsem vážně ráda, že se s vámi se všemi zase můžu potkat před televizními obrazovkami! Žhavé souboje, přátelství a sex appeal! Jsem ráda, jestli jste se na to všechno těšili. (*^^*)
Itou Shizuka (Himejima Akeno): Nemyslet na nic… Cítit to… …mmmphf! <3 To je všechno.
Taketatsu Ayana (Toujou Koneko): Omlouvám se, že jsme vás všechny nechali tak dlouho čekat! Čtvrtá série konečně začíná! Od první sezóny se zvýšil počet postav a stejně tak zesílily i vztahy mezi nimi. I když Issei je pořád stejný. (smích) V nadcházející řadě DxD je spousta jedinečných scén, těšte se!
Nojima Kenji (Kiba Yuuto): Není moc sérií, které se dočkají čtvrté sezóny. Je to díky nehynoucí podpoře vás, fanoušků. Budeme na ní neúnavně pracovat! Prosím, dávejte na nás pozor! Těšte se!
Taneda Risa (Xenovia): Nahrávání byla opravdu zábava a doufám, že brzo uvidíte, jakou jsme odvedli práci. Je tam spousta scén, které chci, abyste viděli, a tak se těším na vysílání! Když jste zrovna bez energie, když se vám zdá všechno nudné nebo se chcete nažhavit, koukněte na tohle anime! Určitě vám to zvedne náladu a povzbudí vás to!
Sakura Ayane (Gasper Vlady): Všichni se mnou měli tolik práce a teď jsem zpátky! Chci vám znovu poděkovat a prosím, dál na mě dávejte pozor.
Uchida Maaya (Shidou Irina): Tato série High School DxD rozhodně nezklameme vaše očekávání ohledně horkokrevnosti! Rozhodně se na ni těště!
Kakuma Ai (Rossweisse): Slyšela jsem, že se na čtvrtou sezónu fanoušci dlouho těšili. Proto jsem trochu nervózní, ale mám ráda „DxD pocity“ a budu tvrdě pracovat a užívat si každou sekundu!
Koyama Rikiya (Azazel): Protože je to DxD, je v něm odpuštění, rozhřešení, spása, a to vytváří to kouzlo! Vy se také učte, pracujte a žijte, jak nejlépe dokážete.
Oosaka Ryouta (Vali Lucifer): I tentokrát to bude příběh s OPPAI a divokou akcí, připravte se na to!

Zdroje: Manga.Tokyo

Zanechte komentář