Nové anime od tvůrců Sakurasou no Pet na Kanojo na obzoru

Na 25. narozeninách vydavatelství Dengeki Bunko byl oznámen nový anime projekt podle light novely Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume o Minai. Vydání zatím posledního, osmého dílu light novely je naplánováno na 10. dubna a vysílání seriálu by mělo začít letos v říjnu.

Zpráva pravděpodobně nejvíc potěší fanoušky Sakurasou no Pet na Kanojo, protože obě knižní série mají stejného autora i ilustrátora (Kamoshida Hajime a Mizoguchi Keiji) a i v případě Seishun Buta Yarou se jedná o romantickou komedii.

Ústředním motivem série je takzvaný „pubertální syndrom“, který způsobuje zdánlivé zmizení syndromem postižených osob. Zde je „postiženou“ Sakurajima Mai, středoškolačka a herečka dávající si pauzu od kariéry, kterou jednoho dne potká ve školní knihovně o rok mladší Azusagawa Sakuta. Na tom by samo o sobě nebylo nic zvláštního, kdyby tato dívka neměla zaječí uši a nebyla pro ostatní přítomné neviditelná, jak Sakuta postupně zjišťuje. Ve snaze přijít tomuto záhadnému úkazu na kloub se hlavní hrdina začíná s dívkou sbližovat a odhaluje její tajemství. Nezůstane ale jen u Mai a před Sakutou se postupně zjevují také další dívky trpící zmíněným syndromem…

V hlavních rolích se představí:
Azusagawa SakutaIshikawa Kaito (Boku no Hero Academia, Haikyuu!!, One Punch Man)
Sakurajima MaiSeto Asami (Chihayafuru, Strike the Blood)
Azusagawa KaedeKubo Yurika (Shoujo Shuumatsu Ryokou)

Zdroje: MAL, GoBoiano

Zanechte komentář