Nové anime od tvůrců Sakurasó no Pet na Kanodžo na obzoru

Na 25. narozeninách vydavatelství Dengeki Bunko byl oznámen nový anime projekt podle light novely Seišun Buta Jaró wa Bunny Girl Senpai no Jume o Minai. Vydání zatím posledního, osmého dílu light novely je naplánováno na 10. dubna a vysílání seriálu by mělo začít letos v říjnu.

Zpráva pravděpodobně nejvíc potěší fanoušky Sakurasó no Pet na Kanodžo, protože obě knižní série mají stejného autora i ilustrátora (Kamošida Hadžime a Mizoguči Keidži) a i v případě Seišun Buta Jaró se jedná o romantickou komedii.

Ústředním motivem série je takzvaný „pubertální syndrom“, který způsobuje zdánlivé zmizení syndromem postižených osob. Zde je „postiženou“ Sakuradžima Mai, středoškolačka a herečka dávající si pauzu od kariéry, kterou jednoho dne potká ve školní knihovně o rok mladší Azusagawa Sakuta. Na tom by samo o sobě nebylo nic zvláštního, kdyby tato dívka neměla zaječí uši a nebyla pro ostatní přítomné neviditelná, jak Sakuta postupně zjišťuje. Ve snaze přijít tomuto záhadnému úkazu na kloub se hlavní hrdina začíná s dívkou sbližovat a odhaluje její tajemství. Nezůstane ale jen u Mai a před Sakutou se postupně zjevují také další dívky trpící zmíněným syndromem…

V hlavních rolích se představí:
Azusagawa Sakuta – Išikawa Kaito (Boku no Hero Academia, Haikjú!!, One Punch Man)
Sakuradžima Mai – Seto Asami (Čihajafuru, Strike the Blood)
Azusagawa Kaede – Kubo Jurika (Šódžo Šúmacu Rjokó)

zdroje:   MAL,  GoBoiano