Muzikálové anime Shoujo Kageki Revue Starlight

V pondělí 8. ledna došlo ke zveřejnění nových informací o nadcházejícím animovaném projektu s názvem Shoujo Kageki Revue Starlight, který byl prvotně oznámen loni v dubnu. Novinky, mezi něž patří zveřejnění tvůrčího týmu, hlasového obsazení, nové upoutávky, propagačního obrázku a plánované premiéry, byly publikovány na oficiálních stránkách. Projekt má také vlastní twitterový účet. Televizního seriálu, jehož animační produkce se ujalo studio Kinema Citrus, bychom se měli dočkat letos v létě. Novou upoutávku přikládáme na konec článku.

Furukawa Tomohiro se usadil do režisérské sesle. Zkušenosti nabral jako pomocný režisér seriálu Yurikuma Arashi. Pomocným režisérem mu zde bude zručný animátor ze studia Kinema Citrus, Koide Takushi. Hlavním scénáristou se stal Higuchi Tatsuto, jenž se postaral o scénář seriálu Schwarzesmarken. Návrhy postav nakreslil Saita Hiroyuki, který navrhoval postavy i pro anime Kumamiko Girl Meets Bear. Návrhy rekvizit zpracovali Takakura Takeshi a Tani Shiori. Vedoucími výpravy se stali Akiyama Kentarou a Fukuda Kenji ze studia Pablo. Barevnou paletu vybírala Yoshimura Chie. Hlavním kameramanem se stal Izumida Kazuto, zatímco vedoucím střihu Kurosawa Masayuki. CG složku režíruje Akimoto Hisashi.

Hudební doprovod složí dvojice Fujisawa Yoshiaki a Katou Tatsuya. Fujisawa skládal hudbu k seriálům Uchouten Kazoku a Houseki no Kuni, zatímco Katou se postaral o soundtrack k Love Live! Sunshine!! a Soushin Shoujo Matoi. Hlavním zvukařem se stala Yamada Haru.

V hlavních rolích se představí Koyama Momoyo jako Aijou Karen a Mimori Suzuko jako Kagura Hikari. Ty doplní Satou Hinata, Iwata Haruki, Koizumi Moeka, Aiba Aina, Ikuta Teru, Tomita Maho a Itou Ayasa.

Dvě dívky, Karen a Hikari, si jako malé slíbily, že budou společně vystupovat na jevišti nejslavnějšího muzikálového uskupení zvaného „Hvězdný svit“. Bohužel, po čase byla děvčata rozdělena, a zatímco Karen pilně studuje a trénuje, aby splnila dávný slib, Hikari musela přestoupit na jinou školu a kdoví, jak se jí daří. Ovšem zatím ani jedna netuší, že se brzy opět setkají na konkurzu do Hvězdného svitu, kde budou soupeřit s dalšími dívkami o vstup do muzikálu.

Zanechte komentář