High School DxD se vrátí na jaře

Webové stránky v pořadí již čtvrté série High School DxD oznámily, že se seriál objeví v letošní jarní sezóně, konkrétně na začátku dubna. Ohlášena byla v říjnu loňského roku a tehdy jsme se dočkali také první upoutávky, kterou si můžete prohlédnout pod článkem. Od té doby vyšla i oficiální ilustrace a při pohledu na ni je jasné, že se tvůrčí tým kompletně změnil.

Studio TNK bylo vystřídáno méně zkušeným Passione, které pracovalo například na Rail Wars!. Z tohoto anime si vytáhlo jak režiséra Suedu Jošifumiho, tak zkušeného návrháře Una Makota, jehož styl jste mohli vidět například v sérii Seikon no Qwaser. Scénář připadl na starost Konutovi Kendžimu, který se dva roky podílel na tvorbě Dia no Ace. Co se seijú týče, tak k větším změnám nedošlo. Příběh nové řady se zaměří na devátou a desátou novelu.

Infobox
High School DxD je původně série novel autora Išibumiho Ičieie a ilustrátora Mijama-zera, kterou publikuje nakladatelství Fudžimi Šobo. Svou pouť odstartovala v časopise Dragon Magazine v září roku 2008 a první novela se dostala do japonských obchodů v témže měsíci.

zdroj:   Crunchyroll