Originální počin studia Bones

V neděli 3. prosince došlo k oficiálnímu oznámení nového originálního anime z produkce animačního studia Bones. Projekt byl odhalen skrze webové stránky, které nabídly první porci informací. Půjde o televizní seriál nazvaný Hisone to Masotan, jehož premiéry se máme dočkat někdy v průběhu příštího roku. Na první propagační ilustraci se můžete podívat vlevo. Titul produkuje společnost Warner Brothers. Pod námětem je podepsáno studio Bones, Higuchi Shinji a Okada Mari. Seriál spustil i vlastní twitterový účet.

Projekt vedou režiséři Higuchi Shinji a Kobayashi Hiroshi. První jmenovaný režíroval například druhou polovinu seriálu Fushigi no Umi no Nadia a hranou filmovou adaptaci mangy Shingeki no Kyojin. Kobayashi režíroval seriál Kiznaiver. Scénář napsala Okada Mari, která stojí za seriálem Hanasaku Iroha. Aoki Toshinao vytvořil návrhy postav, jako tomu bylo i v případě filmu Kimi no Koe o Todoketai. Pro animátory je překreslil Itou Yoshiyuki, návrhář postav pro seriály Hagane no Renkinjutsushi a Space Dandy. Mechanické návrhy vytvořil Kawamori Shouji, jeden z tvůrců série Macross.

Návrh výpravy zpracoval Hirasawa Akihiro, který tak v minulosti učinil i pro Kareshi Kanojo no Jijou a Appleseed XIII. Vedoucím výpravy se stal Kaneko Yuuji, jehož práci jsme mohli vidět v prvních dvou kraťasech Little Witch Academia a seriálu Bubuki Buranki. Kobari Yuuko vybrala barevnou paletu. Iwasaki Taisei složí hudební doprovod, jak učinil i pro animovanou adaptaci Kekkai Sensen. Zvuková režie byla svěřena Yamadě Haru.

Amakasu Hisone si není jista, co v životě dál, a proto se rozhodne vstoupit do služeb leteckých obranných sil s nadějí, že jí to umožní držet si od lidí větší odstup. Právě zde si však Hisone jako svou jezdkyni vybere drak skrývající se na letecké základně. Děvče je tak přiřazeno do jednotky dračích jezdců, jejichž úkolem je chránit zemi. Jenomže se povídá, že draci skrývají klíč k budoucnosti tohoto světa.

Zanechte komentář