V lednu se dočkáme anime Killing Bites

V podzimní sezóně se dočkáme soubojů lidských hybridů díky anime Džúni Taisen, nicméně i v zimě nás čeká anime s podobným námětem. Jedná se o televizní adaptaci mangy Killing Bites a dočkáme se jí v lednu příštího roku. Samotné oznámení proběhlo již letos v březnu, nicméně až nyní byly prostřednictvím nově otevřených oficiálních stránek zveřejněny informace o datu vysílání a produkčním štábu. Stránky rovněž odhalují také ilustraci hlavní postavy, Uzaki Hitome, v její bojové formě.

Za příběhem mangy stojí Murata Šinja, o kresby se stará Sumida Kazuasa. Společně mangu začali vydávat na začátku roku 2014 a ta stále vychází — osmého svazku se dočkáme již 5. října. Příběh vypráví o soubojích mezi hybridy lidí a zvířat v podsvětí.

Režisérský debut zde prožil Nišikata Jasuto, který se dříve podílel jako režisér dílčích epizod na anime Arslan Senki (2015). Na stejném anime se podílel i Watanabe Kazuo, jehož zaměřením je grafické ztvárnění postav. O scénář se postarala Akaširo Aoi, která stejnou pozici měla i u letošního anime Fúka. Za animací stojí studio Liden Films.

zdroje:   ANN,  Crunchyroll