Karakai Jouzu no Takagi-san v pohybu

V pátek 6. října došlo ke spuštění oficiálních stránek anime s názvem Karakai Jouzu no Takagi-san, které vychází ze stejnojmenné mangy. Chystaná adaptace byla oznámena již letos v srpnu, avšak oficiální web byl otevřen až nyní. Vedle první upoutávky, na kterou se můžete podívat na konci článku, byly zveřejněny i propagační obrázek, období premiéry, obsazení hlavních rolí a základní jména tvůrčího týmu. Televizní seriál se začne vysílat již v lednu příštího roku. Projekt před časem rozjel také vlastní twitterový účet.

Povinností režiséra se ujal animátor Akagi Hiroaki, který si vedení animovaného seriálu vyzkoušel nedávným titulem Hina Logi: From Luck & Logic. Hlavní scénáristkou se stala Yokote Michiko, mezi jejíž úspěchy patří seriály Shirobako a Joshiraku. Návrhy postav nakreslila Takano Aya, jež tak učinila i v případě seriálů Himouto! Umaru-chan a Shirokuma Cafe. Předními animačními režiséry se stali Mogi Takuji a Kondou Natsuko. Mogi se podílel například na projektu Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to Omotta?, zatímco Kondou pravidelně pracovala jako epizodní režisérka animace na anime Katekyou Hitman Reborn!. Animační práce má na starosti studio Shin-Ei Douga.

V roli základoškolačky Takagi z názvu titulu uslyšíme Takahashi Rie. Jejího spolužáka Nishikatu pak namluví Kaji Yuuki.

Ze základoškoláka Nishikaty si neustále dělá legraci jeho spolužačka Takagi, Nishikata je však odhodlán na Takagi vyzrát a také si z ní udělat dobrý den. Jenomže jít proti ní není jenom tak, zvláště když se chlapcovy snahy díky dívčině důvtipu vždy obrátí proti němu. Ale třeba už to příště vyjde! Komediální manga kreslíře Yamamota Souichiroua začala vycházet v polovině roku 2013 v měsíčníku Gessan. Jeho dílo doposud vydalo materiálu na šest svazků.

Zanechte komentář