První upoutávka na yuri anime Citrus

V pátek byla na oficiálních stránkách chystané anime série Citrus odhalena první upoutávka. V je je krom představení seiyuu hlavních postav nastíněna i hlavní zápletka. Kromě toho již z dřívějška víme, jaké bude složení produkčního štábu a že se anime do vysílání dostane příští leden.

Do režisérského křesla usedl Takahashi Takeo, který se podílel na obou sériích Ookami to Koushinryou a letos pracoval například na anime Hinako Note. Na pozici scénáristy se svého debutu dočkal Hayashi Naoki. Za hlavní režií animace a grafickým ztvárněním postav stojí Ijuuin Izuro, který se podílel například na anime Barakamon. Práce probíhá ve studiu Passione. Předlohou anime je manga, která pochází od autorky vystupující pod jménem Saburouta. Manga začala vycházet v roce 2012 a od té doby se fanoušci dočkali sedmi svazků, z nichž poslední se na pultech objevil 16. června.

Příběh začíná tím, že protagonistka Yuzu musí kvůli novému sňatku své matky změnit školu. Její nová škola je čistě dívčí, velice striktní a konzervativní, což jí vzhledem k tomu, že miluje zábavu a módu, vůbec nevyhovuje. Hned první den si zde nadělá plno nepřátel, mezi které patří i Mei, prezidentka studentské rady. Pro Yuzu je tak neuvěřitelný šok, když zjistí, že Mei je její nevlastní sestra, se kterou bude muset bydlet. A aby toho nebylo málo, tak Mei jednou Yuzu překvapí a zničehonic ji políbí.

Zdroje: ANN, Crunchyroll

Zanechte komentář