Inuyashiki se představuje v první upoutávce

S blížícím se začátkem televizního vysílání anime Inuyashiki se objevuje stále více podrobností. Naposledy jsme prostřednictvím televizní upoutávky (k nahlédnutí pod článkem) měli možnost spatřit první záběry a poslechnout si část úvodní znělky. Ta nese název „My Hero“ a pochází od japonské rockové skupiny MAN WITH A MISSION.

Protagonistou příběhu je 58letý Inuyashiki Ichirou, který nemá zrovna šťastné období. Díky jeho stařeckému vzhledu jej okolní svět, včetně jeho rodiny, vnímá jako již neschopného jedince a ignoruje jej. A aby toho nebylo málo, zjistili doktoři, že má rakovinu a že mu nezbývá moc času. Když už to vypadá, že nemůže být hůře, zasáhne jej oslepující světlo z nebe. Vzpamatuje se sice bez zranění, ale brzy si na svém těle začne všímat změn.

Anime je adaptací mangy, jejímž autorem je Oku Hiroya. Toho můžete znát například díky sérií Gantz, jejíž předlohy je rovněž autorem. Pozice hlavního režiséra se ujal Satou Keiichi (Tiger & Bunny, Karas), kromě toho se na režii bude podílet i Yabuta Shuuhei (režisér CG v Shingeki no Kyojin, No Game No Life). Za scénářem stojí Seko Hiroshi (Owari no Seraph, Mob Psycho 100) a o ztvárnění postav se postaral Onda Naoyuki (Ergo Proxy, filmová série Berserk).

Zdroje: ANN

Zanechte komentář