Oznámen DARLING in the FRANKXX

kv_mainVe čtvrtek 6. července došlo k oficiálnímu oznámení zcela nového originálního projektu, jejž produkuje distribuční společnost Aniplex. Informace se do světa dostaly skrze spuštění oficiálních stránek, které přinesly základní kostru tvůrčího týmu, prvotní upoutávku i propagační obrázek. Dále byl spuštěn twitterový účet. Projekt byl poprvé představen před několika dny na akci AnimeExpo 2017 v kalifornském Los Angeles. Detailní informace se k veřejnosti dostaly až nyní. Půjde o televizní seriál nesoucí název DARLING in the FRANKXX. Upoutávka je připojena na konci článku. Datum premiéry v současné době není známo.

Režie se ujal Nishigori Atsushi, jenž začínal ve studiu Gainax jako animátor. Později se prosadil jako návrhář postav seriálu Tengen Toppa Gurren Lagann a o několik let později jako režisér anime The Idolmaster. Jeho pravou rukou je Akai Toshifumi, který kreslil návrhy postav k seriálům Sora no Oto a Granblue Fantasy The Animation. Sám pak režíroval videoklip Shelter. Dějovými editory jsou Nishigori Atsushi a Hayashi Naotaka. Hayashi napsal scénář k vizuální novele Steins;Gate. Animační práce vznikají společnými silami studií A-1 Pictures a TRIGGER.

Návrhy postav nakreslil Tanaka Masayoshi, který se rovněž ujal povinností předního režiséra animace. Tanaka kreslil návrhy k seriálu Toradora! a loňskému filmu Kimi no Na wa. Koyama Shigeto dostal na starost mechanické návrhy. Podílel se například na produkcích Tengen Toppa Gurren Lagann, Kill la Kill a G no Reconguista. Imaishi Hiroyuki má přímý dohled nad akční složkou seriálu. Mezi jeho úspěchy patří snímek Dead Leaves, zde již několikrát zmiňovaný Tengen Toppa Gurren Lagann, Panty & Stocking with Garterbelt a Kill la Kill.

Zanechte komentář