Ling Tosite Sigure chystají nový singl

Japonská math rocková kapela Ling Tosite Sigure na svých webových stránkách oznámila, že brzy vydá nový singl. Naposledy toto tříčlenné uskupení vydalo v září roku 2015 mini-album „es or s“, po němž se odmlčelo. Po dvou letech se tak kapela vrací k nové tvorbě. Frontman Kitadžima „TK“ Tóru se v mezičase věnoval své sólové dráze. Stihl vydat mini-album „Secret Sensation“, singl „Signal“ a desku „white noise“. Nyní se však zřejmě opět věnuje i kapele, jejíž poslední velká deska vyšla v dubnu 2013. Nadcházející singl tak může značit počátek cesty k desce nové.

Singl nese název „DIE meets HARD“ a oficiálně půjde do prodeje ve středu 23. srpna. Dočkáme se dvou edicí – prosté a limitované. Prostá edice nabídne CD se třemi skladbami, úvodní DIE meets HARD, druhou I’m Machine a následně remixem DIE meets HARD, o který se postaral Nakamura Kódži, jenž se proslavil především jako zpěvák rockové kapely Supercar. Limitovaná edice přidá ještě DVD s videoklipem k úvodní skladbě. Obálku CD můžete vidět vlevo nahoře.

DIE meets HARD se stal úvodní znělkou k televiznímu seriálu Šimokitazawa Die Hard, který se vysílá na TV Tokyo od 21. července. Na upoutávku se můžete podívat níže. Kdo by smutnil po Kitadžimově sólové tvorbě, tak nemusí, jelikož již teď na 28. října chystá v Pekingu vystoupení nazvané „First Reflection in Beijing“.