V létě se podíváme do tanečních sálů

ballroomV posledním vydání časopisu Shuukan Shounen Magazine společnosti Koudansha jsou zveřejněny podrobnosti o chystané anime adaptaci mangy Ballroom e Youkoso (v překladu „Vítej v tanečním sále“). Zatím neznáme moc podrobností, nicméně oznámen již byl produkční štáb i informace, že anime se do vysílání dostane v létě.

O animaci se postará studio Production I.G., které můžete znát například z druhé série Haikyuu!! nebo z Usagi Drop. Do režisérského křesla usedl Itazu Yoshimi. Ten na pozici hlavního režiséra nemá moc zkušeností, nicméně jakožto režiséra animace jej můžeme znát ze série Mousou Dairinin (Paranoia Agent). O scénář se postará Suemitsu Kenichi (K, Isobe Isobee Monogatari: Ukiyo wa Tsurai yo), návrhu postav se chopil Kishida Takahiro, jehož můžete znát z Mahou Shoujo Madoka Magica nebo Durarara!!.

Protagonistou příběhu je středoškolák Fujita Tatara, který chce být aspoň v něčem fakt dobrý. K jeho smůle je ve všem úplně průměrný, a aby toho nebylo málo, tak ho ve škole šikanují. Všechno se však změní ve chvíli, kdy se ho zastane Kaname a poté mu ukáže svět tance.

Zdroje: ANN

Zanechte komentář