Pokračování Kidou Senshi Gundam Thunderbolt

THUNderJiž dříve bylo oznámeno, že se animovaná adaptace mangy Kidou Senshi Gundam Thunderbolt dočká pokračování. Nyní došlo ke zveřejnění bližších informací, které potvrzují návrat tvůrčího týmu, hlasového obsazení, formátu anime a data premiéry. Vedle toho oficiální stránky odhalily propagační obrázek k pokračování, který můžete vidět vlevo. Druhá série naváže na formát té první a uvede skrze streamovací služby čtyři epizody. První se dočkáme v pátek 24. března. Další budou následovat 28. dubna, 31. května a 30. června.

Režie i scénáře se ujal Matsuo Kou, jenž režíroval seriály jako Rozen Maiden a Natsuyuki Rendezvous. O návrhy postav pro animátory se postaral Takaya Hirotoshi, který obstaral i návrhy k Zetman a Kekkaishi. Pod návrhy robotických jednotek je u Gundamu již tradičně podepsán Ookawara Kunio, jehož původní návrhy doplní Naka Morifumi, Nakatani Seiichi a Katoki Hajime. Hlavním střihačem se stal Imai Daisuke. Nakamura Hideki zastal povinnosti vedoucího výpravy. Suzuki Takako vybírala barevnou paletu a Waki Kentarou se ujal pozice hlavního kameramana. CGI složku režíruje Fujie Tomohiro. Produkce probíhá pod střechou studia Sunrise.

V hlavních rolích tentokrát uslyšíme Nakamuru Yuuichiho, Kimuru Ryouheie, Furukawu Yurinu, Oosaku Ryoutu, Sugitu Tomokazua, Yukinari Toau a Ooharu Sayaku. Hudební doprovod opět složil Kikuchi Naruyoshi, jenž vytvořil i hudbu k seriálu Lupin the Third: Mine Fujiko to Iu Onna.

20. ledna se v tokijském Zepp Diver City konala hudební akce MOBILE SUIT GUNDAM THUNDERBOLT Live OPERATION 01 “Rumble&Silence”, která byla v podstatě koncertem soundtracku k první sérii. Záznam z akce se odvysílá 31. března ve 23:00 na MTV Japan. Jako hudebníci se koncertu účastnili Kikuchi Naruyoshi (skladatel, saxofon), Suga Dairou (klavír), Ihei Tomoki (kytara), Sasaki Shirou (trubka), Nagami Toshihisa (kontrabas), Hattori Masatsugu (bicí), noon (zpěv), Nakazawa Nobuyoshi (zpěv), Hiroki Horiko (zpěv), Ichikawa Ai (zpěv) a Sakamoto Yoshie (zpěv).

Zanechte komentář