Jarní originální počin Re:CREATORS

recreators19. prosince došlo k oznámení originálního animovaného projektu Re:CREATORS, za nímž stojí mangaka Hiroe Rei a režisér Aoki Ei. Ve čtvrtek 29. prosince byly otevřeny oficiální webové stránky, které odhalily bližší podobu projektu a další jména tvůrčího týmu. Půjde o televizní seriál, jehož premiéry se dočkáme v dubnu 2017. Seriál produkuje distribuční společnost Aniplex. Animačních prací se ujalo studio TROYCA, které společně s A-1 Pictures pracovalo na seriálu Aldnoah.Zero. Samo pak animovalo Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatte Iru.

Autor mangy Black Lagoon, Hiroe Rei, je podepsán pod námětem, příběhem a původními návrhy postav. Aoki Ei je pak pod seriálem podepsán jako režisér a spoluautor děje. Aoki režíroval seriály Hourou Musuko a Fate/zero. Pomocným režisérem se stal Katou Makoto, který režíroval již zmíněnou Sakurako-san. Hiroeho návrhy pro potřeby animátorů překreslil Makino Ryuuichi, jenž pracoval i na Hourou Musuko. Mechanické návrhy nakreslil tvůrce s pseudonymem I-IV, který se podílel na Aldnoah.Zero. Makino se společně s Nakai Junem ujmou povinností předních režisérů animace.

Matsumoto Masako a Yamamoto Midori se staly hlavními animátorkami. Hashimoto Takashi bude dohlížet na animaci speciálních efektů. Tsuda Ryousuke bude zpracovávat digitální efekty. Hlavním střihačem se stal Migiyama Shouta. Vedoucími výpravy se stala trojice Arima Tomoyuki, Sejima Takuya a Nagayoshi Kouki. Návrh výpravy zpracují Fujise Tomoyasu a Satou Masahiro. Barevnou paletu zvolila Shinohara Mariko. Hlavním kameramanem se stal Katou Tomoyoshi. CGI složku režírují Iguchi Mitsutaka a Yoshida Miki. Hudební doprovod složí Sawano Hiroyuki, jehož skladby doprovázely například seriály Kill la Kill a Koutetsujou no Kabaneri.

recreators2bisual

Lidé stvořili nesčetně příběhů. Příběhů plných radosti, smutku, bolesti, hněvu; příběhů otřásajících duší. Fikce nás fascinuje a víří naše emoce. Ovšem to je pohled nás – čtenářů, diváků, posluchačů. Jak se na to dívají postavy uvězněné uvnitř vyprávění? Co kdyby měly vlastní názory a úmysly? Představujeme pro ně nepokořitelné mocnosti – bohy? Svět se změnil. Nastal čas, aby postavy fikce vykonaly pomstu na bozích – svých tvůrcích.

Zanechte komentář