Hudební anime Bang Dream! přichází s novou upoutávkou

bang_dreamNa oficiálních stránkách chystané anime adaptace mangy Bang Dream! se objevila nová upoutávka. V ní jsou již zobrazeny záběry z anime a lze zaslechnout i úvodní znělku, kterou nazpívala hudební skupina protagonistek anime. Skladba bude v prodeji od prvního února, samotného anime se dočkáme o něco dříve, již 21. ledna.

Když byla Kasumi malá, tak vždycky ji uchvátil pohled na noční oblohu. Od té doby neúspěšně hledala cokoliv, co by ji zaujalo stejně jako hvězdy. Jednoho dne si všimla v zastavárně kytary tvarované do hvězdy a díky tomu našla něco, co ji skutečně baví. Kasumi se posléze rozhodla, že chce založit dívčí skupinu a našla čtyři stejně naladěné holky – Saju, Arisu, Rimi a Tae. Podaří se této hudební skupině uspět?

Režie se chopil Ócuki Acuši, kterého můžete znát z To Love-Ru: Trouble – Darkness nebo Kanokon. Scénáře se ujmula Ajana Juniko, stejnou pozici měla u obou sérii Kiniro Mosaic nebo Flip Flappers. Debut na pozici hlavní návrhářky postav si odbude Nita Macuko. Za animaci stojí společnost Xebec, která kdysi patřila pod Production I.G., společně se společností Issen, což je společný projekt firem Bushiroad a OLM.

Společnost Bushiroad spustila multimediální projekt Bang Dream! v lednu 2015. O měsíc později vznikla k projektu hudební skupina Poppin‘ Party, jejíž členky propůjčí hlas postavám v anime a které hrají na stejné hudební nástroje jako jejich postavy. Celý projekt je zatím složen z několika různých mang. Kromě toho upoutávka odhalila, že se lze již předregistrovat do rytmické mobilní hry BanDre! Girls Band Party!, jíž se dočkáme již na jaře.

zdroj:   ANN