Saki v hrané podobě

000aLetos jsme se začátkem září dozvěděli, že se chystá hraná adaptace mangy Saki. K oznámení došlo skrze čtrnáctideník Young Gangan, který publikuje společnost Square Enix a ve kterém zmíněná manga vychází. Adaptace bude mít podobu televizní mini série a navazujícího filmu. Seriál sestává ze čtyř epizod a jednoho speciálu. Premiéry se dočká na kanále MBS v neděli 4. prosince. O dva dny později se epizoda odvysílá i na TBS. Speciál se na MBS objeví 8. ledna příštího roku. Filmové zpracování do kin vstoupí příští rok v únoru. Projekt má vlastní oficiální stránky i twitterový účet.

Režie se ujal Oonuma Yuuichi, kterému bude pravou rukou Ishikawa Hiroyuki. Scénář napsal Mori Hayashi. Hudební doprovod složil T$UYO$HI. Vedoucím výpravy se stal Yamashita Shuuji. Povinnosti hlavního kameramana zastal Nagano Yasutaka. O střih se postarala dvojice Kawamura Shiori a Kimura Etsuko. Jako poradci pro mahjong se produkce účastnili Babylon, Kuroki Masao, Baba Hirokazu a Tokuda Kenneth.

V hlavních rolích se představí Hamabe Minami, Asakawa Nana, Hirota Aika, Furuhata Seika a Yamada Anna. V dalších rolích pak uvidíme Kikuchi Mai, Nagao Mariyu, Shibatu Kyouku, Koshino Enu, Kaneko Riu, Kamuru Mami, Takedu Renu, Yoshizaki Ayu, Hoshinu Mizuki, Higuchi Yuzu, Okamoto Natsumi, Ano, Oonishi Aguri, Nagasawu Marinu a Yamachi Mari.

untitled-1

Zanechte komentář