Fuuka se na televizní obrazovky dostane v lednu

fuukaV upoutávce dalšího vydání časopisu Shuukan Shounen Magazine, který se do obchodů dostane 16. listopadu, byly ukázány podrobnosti k chystané anime adaptaci mangy Fuuka. Nově jsme se dozvěděli, že anime se dočkáme již v příští sezóně, tedy konkrétně v lednu. Kromě toho známe i produkční štáb a již dříve byla zveřejněna první upoutávka.

Manga vypráví příběh o chlapci jménem Haruna Yuu, který se právě přistěhoval do nového města. Zde narazil na podivnou dívku jménem Fuuka, jež mu rozbila mobil, protože si myslela, že se snažil vyfotit její kalhotky.

Animace probíhá ve studiu Diomedea. Režie se ujal Kusakawa Keizou, který pracoval na sérii Inukami! nebo Sekirei. Z poslední doby ho můžete znát například i z Juuou Mujin no Fafnir nebo KanColle. Akashiro Aoi, jež se postarala o scénář, se podílela na loňském Arslan Senki nebo na letošní sérii Konosuba. Ztvárnění postav se zhostila Yoshino Honda.

Autorem předlohy je mangaka Seo Kouji, jehož předchozí mangy Suzuka a Kimi no Iru Machi se již dočkaly anime ztvárnění. Na samotné manze Fuuka pracuje od února 2014, zatím vyšlo 12 svazků.

Televizní upoutávku můžete zhlédnout níže.

Zdroje: Crunchyroll

Zanechte komentář