Mobilní hra Schoolgirl Strikers dostane anime

schoolgirl_strikersNa začátku týdne byla oznámena anime adaptace mobilní hry Schoolgirl Striker společnosti Square Enix prostřednictvím nově otevřených oficiálních stránek. Rovnou byla zveřejněná i první upoutávka, kterou si můžete prohlédnout na konci článku. V upoutávce lze vidět jak záběry ze samotného anime, tak i plno podrobností, jako například produkční štáb nebo datum začátku vysílání. Anime se překvapivě dočkáme již v příští sezóně v lednu.

Hra se odehrává na soukromé dívčí střední škole Goryoukan Academy, která na první pohled nepůsobí nijak výjimečně. Nicméně škola skrývá základna organizace speciální jednotky Pátá síla, která bojuje proti nadpřirozeným entitám Oburi. A nyní je na čase vybrat 5 nových studentek, které budou trénovat, aby se staly součástí jednotky.

Animace probíhá ve studiu J.C.Staff. Do režisérského křesla usedl Nishikiori Hiroshi, jehož můžete znát ze sérii Toaru Majutsu no Index nebo Azumanga Daiou The Animation. Scénaře se ujal Yoshioka Takao, který taky není žádný zelenáč – znát jej můžete například z anime Elfen Lied, Zero no Tsukaima a High School DxD. O grafické ztvárnění postav se postal Tanaka Yuuichi, znát jej můžete z již zmiňovaných sérií Toaru Majutsu no Index nebo například druhé série Oregairu.

Zanechte komentář