ViVid Strike! se v televizi ukáže v říjnu

vividVe středu 31. srpna došlo k aktualizaci oficiálních stránek nadcházejícího animovaného seriálu s názvem ViVid Strike!, jehož se na televizních obrazovkách dočkáme letos v říjnu. Upřesněno bylo datum premiéry, které připadlo na 2. října v 0:30 v noci, kdy se seriál odvysílá na stanici Tokyo MX. Obsahem aktualizace byla rovněž upoutávka, která je ke zhlédnutí pod článkem a nový propagační obrázek. Dále byla zveřejněna další jména tvůrčího týmu a hlasového obsazení.

Režie se ujal Nishimura Junji, jako tomu bylo i u anime Bakuon!! a Mars. Původní návrhy postav nakreslil Fujima Takuya. Ty pro animátory překreslila Itou Mariko, která tak učinila i u seriálu Log Horizon. K ruce měla animátora Niigakiho Kazunarie. Předními režiséry animace se stali Hashimoto Takayoshi a již zmíněný Niigaki Kazunari. Iino Makoto bude dohlížet na veškerý akční materiál. Titulem hlavního animátora se může pyšnit Nakanishi Kazuya. O animační stránku věci se postará studio Seven Arcs Pictures.

Hudební doprovod složil Yoshikawa Youichirou, jenž složil hudbu i pro anime Baby Steps a Oz. Píseň „Future Strike“ k úvodním titulkům nazpívá Ogura Yui, zatímco „Starry Wish“ k závěrečné titulkové sekvenci nazpívá Minase Inori. Obě zmíněné v anime uslyšíme i jako seiyuu. Vedle nich to budou také Noto Mamiko, Mizuhashi Kaori, Fukuen Misato, Saitou Chiwa, Uesaka Sumire, Kitamura Eri a Sakura Ayane.

Jako autor námětu je pod projektem podepsán Tsuzuki Masaki, který se postará i přímo o scénář. Nové anime je dalším příspěvkem do rozsáhlého univerza Nanoha série, která započala v roce 2004 televizní sérií Mahou Shoujo Lyrical Nanoha. Posledním vydaným kouskem byla loni Mahou Shoujo Lyrical Nanoha Vivid, která však na pevných médiích vyjde až 23. listopadu, tedy více než rok a půl po své premiéře, což je u televizního seriálu nezvyklé.

Zanechte komentář