V zimě nás čeká nové anime s idoly

1473462982_1_7_f4cebeab0815669f830b949154d1384aV sobotu 10. září byla oznámena animovaná adaptace hry zvané Idol Jihen pro chytrá mobilní zařízení. Událo se tak prostřednictvím nově otevřených oficiálních stránek, které byly okamžitě naplněny slušnou dávkou obsahu. Vedle očekávané premiéry jsme se dozvěděli o hlasovém obsazení a základních členech tvůrčího týmu. Zveřejněna byla i první upoutávka, kterou přikládáme ke zhlédnutí na konci článku. Adaptace má podobu televizního seriálu, jehož se dočkáme příští rok v zimě. Vysílat se bude na stanicích TOKYO MX a BS Fuji. Jako distributor na projektu spolupracuje společnost MAGES.

Režie se ujal Yoshida Daisuke, který doposud dělal převážně jako animátor. Zkušenosti s režií nabral jako epizodní režisér u nového animovaného zpracování mangy Ushio to Tora. Hlavním scénáristou se stal Takayama Naoya, jenž se podílel na seriálech Supernatural a Chihayafuru. K ruce mu budou scénáristé Hayashi Soutarou a Kawashima Sumino. Návrhy postav pro animátory překreslila Ishii Mai, která se postará i o přední režii animace. Jakožto epizodní animační režisérka se předvedla u anime Ushio to Tora. Animační práce vznikají společnými silami společností MAPPA a studio VOLN.

Hudebním producentem se stal Tsunku, jenž produkoval a skládal hudbu k anime Hyakko. V případě Idol Jihen bude mít na starosti produkci skladeb pro úvodní a závěrečné titulky. V hlavních rolích uslyšíme seiyuu jako je Yashima Sarara, Fuchigami Mai, Ueda Reina, Lynn, Kubo Yurika, Nakaya Sayaka, Yoshida Yuuri, Akasaki Chinatsu a Yamamoto Nozomi.

Herní předloha měla vyjít již v závěru roku 2014, ovšem následně byla odložena na rok 2015. Titul ovšem doposud nebyl vydán. Vývojářské studio 5pb. na hře stále pracuje. Titul je zasazen do doby, kdy veřejnost ztratila veškerou důvěru ve zkorumpované politiky. Se situací se něco rozhodnou udělat idoly, které vytvoří vlastní partaje a pokusí se vrátit lidem víru v politiku. Návrhy postav pro hru nakreslili Cuteg, Kuuchuu Yousai, Mikoto Akemi, Mitsumomo Mamu, Mottsun a Tiv. Poslední jmenovaná pak všechny ilustrace unifikovala pro anime.

Zanechte komentář