Společný projekt studia Gust a Toei

css3ozbuaaa0onjTýdeník Famitsu, který publikuje nakladatelství Kadokawa, odhalil zcela nový projekt, který vzniká společnými silami studií Gust a Toei Animation. Gust spadá pod křídla vývojářského studia KOEI Tecmo Games. Titul nese název Kakuchou Shoujo Kei Trinary (v překladu „Trinary – Dívky z rozšířené reality“) a klade si za cíl představit doposud neviděné spojení hry a anime. Produkci tohoto díla vede Tsuchiya Akira, který je rovněž podepsán pod námětem a příběhem. Již dříve se podílel na produkci OVA Ar-Tonelico Sekai no Owari de Utai Tsuzukeru Shoujo. V pátek 16. září byla v tokijském kinokomplexu Wald 9 uspořádána akce představující celé dílo a rovnou zde došlo k promítání první epizody. Upoutávka je ke zhlédnutí na konci článku.

Režie byla svěřena Kawasaki Itsurouovi, jenž režíroval Densetsu no Yuusha no Densetsu. Hlavním scénáristou se stal Hyoudou Kazuho, mezi jehož práce patří například Relife a Mahou Shoujo Taisen. Původní návrhy hlavních postav nakreslil tvůrce s pseudonymem neco. Pro potřeby animátorů je přetvořili Shitaya Tomoyuki a Yamazaki Masakazu, zatímco o návrhy příšer se postaral Murayama Kousuke. Střihu se ujal Hiraki Daisuke. Vedoucí výpravy se stala Kaizu Toshiko, jež se podílela na seriálu Ooya-san wa Shishunki!. Koike Rieko se chopila pozice hlavního kameramana. Animační práce byly svěřeny studiu Feel, které mimo jiné pracovalo na aktuálním Kono Bijutsubu ni wa Mondai ga Aru!.

Hybrid anime a hry představí hlavní postavy jménem Ouse Tsubame, Uzuki Kagura, Gabriella Rotalinska, Kunimasa Ayami a Koigasaki Miyabi. Ty namluví Takeda Mariko, Hirayama Emi, Yagi Yuuki, Mitsuki Nakae a Hagihara Ami. Hudební doprovod složil Nakatsuka Takeshi, jehož skladby zněly ve filmu Ryoku Tama Shinshi a seriálu Brothers Conflict. Hudbu produkuje autor projektu Tsuchiya Akira. Režii zvuku má v rukou Motoyama Satoshi.

Děj se odehrává ve světě za obrazovkou, kde se musí digitální Tokio potýkat se strašlivými „úkazy“ rozsévajícími zkázu. Pro likvidaci těchto hrozeb byla vytvořena zvláštní jednotka děvčat zvaná Trinary. Tyto dívky se dokáží spojit s reálnými lidmi hrajícími hry, případně sledujícími anime a získat tak dostatek síly pro boj s nepřáteli.

Zanechte komentář