Závěrečný díl trilogie Ajin

news_xlarge_AJINJe tomu několik dní, co došlo k aktualizaci oficiálních stránek animované adaptace mangy Ajin. Nové informace se týkaly většinou posledního snímku z filmové trilogie. Ten bude mít premiéru v pátek 23. září a jeho podtitul zní Shougeki (v překladu „Střet“). Třetí film se začne dějově odklánět od své předlohy a tvůrčí tým slibuje vlastní rozuzlení příběhu. Plakát k třetímu filmu vidíte vlevo, zatímco upoutávka je přiložena pod článkem. Část trilogie se dočkala přepracování do podoby televizního seriálu odvysílaného v programovém bloku Animeism. Letos na podzim se začne vysílat jeho druhá část, která plynule naváže na tu předchozí.

Režie se ujal Andou Hiroaki, který dělal jako pomocný režisér na seriálu Sidonia no Kishi: Daikyuu Wakusei Seneki. Dohlíží na něj Seishita Hiroyuki, který režíroval již zmíněnou druhou sérii Sidonia no Kishi. Hlavním scénáristou se stal Seko Hiroshi, který momentálně pracuje na Mob Psycho 100. Návrhy postav nakreslil Moriyama Yuuki, další z tvůrčího týmu Sidonia no Kishi. Animační práce obstaralo studio Polygon Pictures, které má na svědomí například seriál Sanzoku no Musume Ronja.

Hudební doprovod složil Kanno Yuugo, jehož práce bylo možné slyšet v seriálech G no Reconguista a Psycho-Pass. Režie zvuku se ujal Iwanami Yoshikazu, jenž spolupracoval na Baccano! a Cencoroll. Doprovodnou píseň „Yoru wa Nemurerukai?“ k prvnímu filmu nazpívala kapela flumpool. K pokračování poskytla píseň „Innocence“ kapela LAMP IN TERREN. K poslednímu filmu doprovodnou píseň „The Birth“ nazpíval Miyano Mamoru, představitel hlavní role.

Zanechte komentář