Druhá série Ao no Futsumashi

aoex_mainV pondělí 4. července došlo k oznámení pokračování anime Ao no Futsumashi. Pokračování bude mít stejně jako první série podobu televizního seriálu. Došlo k aktualizaci oficiálních stránek a twitterového účtu. Pokračování ponese název Ao no Futsumashi: Kyouto Fujouou-hen (v překladu „Modrý exorcista: Nečistý král Kyouta“) a premiéry se dočkáme někdy v průběhu následujícího roku. Na první propagační obrázek se můžete podívat vlevo. Upoutávka je přiložena na konci článku. Nové anime bude adaptovat stejnojmennou dějovou část ze své předlohy, která trvala od pátého do devátého svazku.

Na režisérské sesli se tentokráte ohřeje Hatsumi Kouichi, který nahradil Okamuru Tensaie z první řady. Hatsumi režíroval například seriál Deadman Wonderland. Hlavním scénáristou se stal Oono Toshiya, jehož práce se objevila v anime Tsuritama a Subete ga F ni Naru. Oono nahradil Yamaguchiho Ryoutu z první řady. Nakreslit nové návrhy postav se vrací Sasaki Keigo. Hudební doprovod znovu složí Sawano Hiroyuki, jehož nově doplní Yamamoto Kouta. Animační práce zůstávají v rukou A-1 Pictures.

V řadách hlasového obsazení se nemusíme bát žádných velkých změn. Vrací se všichni hlavní hráči z předchozí řady – v hlavních rolích dvou bratrů Okamoto Nobuhiko a Fukuyama Jun. Ty doplní Kitamura Eri, Satou Rina, Takagaki Ayahi, Kamiya Hiroshi, Kaji Yuuki, Hanazawa Kana, Yusa Kouji, Nakai Kazuya a další.

Za manga předlohu je zodpovědná kreslířka Katou Kazue, jež své dílo začala publikovat v roce 2009. Nové kapitoly se objevují každý měsíc v časopise Jump Square, jejž vydává nakladatelství Shuueisha. Manga doposud vydala materiálu na sedmnáct svazků. V roce 2011 se titul dočkal animované adaptace v podobě pětadvacetiepizodního televizního seriálu, který režíroval Okamura Tensai. O rok později měl premiéru animovaný film režiséra Takahashiho Atsushiho.

Zanechte komentář