Podrobnosti o druhém chodu Shokugeki no Souma

shokugekiS nadcházející letní sezonou se k nám kvapem blíží i pokračování anime o jídle a soupeření, tentokrát s názvem Shokugeki no Souma: Ni no Sara (v překladu Sómovy kulinářské bitvy: Druhý chod). Producenti tedy nelenili a zveřejnili několik nových informací. Na obrazovky se anime dostane 2. července na stanici Tokyo MX ve 22.00. Zveřejněna byla také nová upoutávka, kterou můžete zhlédnout pod článkem. Na pozadí lze zaslechnout znělku „Rough Diamonds“ od SCREEN mode.

Co se týče hlasového obsazení, zůstává stejné jako u předchozí série. Těšit se tak můžeme na Matsuoku Yoshitsugua jako Yukihira Soumu, Tanedu Risu jako Nakiri Erinu, Takahashi Minami jako Tadokoro Megumi, Suwabe Junichiho jako Hayamu Akiru, Okamotoa Nobuhika jako Kurokibu Ryoua, Hanae Natsuki jako Aldini Takumiho, Ounishi Saori jako Aratu Hisako a Akasaki Chinatsu jako Nakiri Alice. Přidá se k nim Yasumoto Hiroki jako Mimasaka Subaru.

Hlavní štáb taktéž zůstane beze změny. Yonetani Yoshitomo (Gaogaigar, Betterman) se ujme režie u studia J.C.Staff. Yasukawa Shougo (Terra ForMars) zajišťuje scénář a Shitaya Tomoyuki (Bakuman, BlazBlue Alter Memory, Hatsukoi Limited) navrhuje postavy. Zvukovým režisérem se stal Aketagawa Jin, zatímco Katou Tatsuya (Fate/kaleid liner Prisma Illya, Free!, Medaka Box) složí hudební doprovod. Úvodní a závěrečnou znělku nazpívají SCREEN mode a nano.RIPE.

Série vypráví příběh chlapce jménem Yukihira Souma, který se svým otcem provozuje malou restauraci. Souma by rád časem její vedení převzal, avšak jeho otec po něm nejdříve požaduje, aby vystudoval elitní kulinářskou školu, kterou dokončí necelých 10 % studentů. Jaké strasti ho během prvního ročníku potkávaly, jsme se dozvěděli loňské léto v první sezoně, jež byla zakončena velkým soubojem mezi studenty. Soumovým cílem stále zůstává nejen dostat se mezi elitní desítku studentů, ale především porazit svého otce v kulinářské bitvě. Povede se mu to?

Zdroje: ANN, ANN

Zanechte komentář