Ange Vierge bude na televizních obrazovkách již za měsíc

ange_viergeNa oficiálních stránkách chystané anime adaptace Ange Vierge bylo odhaleno, že se fanoušci dočkají premiéry již devátého července. Společně s tím byla zveřejněna i nová ilustrace zobrazující hlavní postavy, která je v náhledu článku.

Předlohou k anime je sběratelská karetní hra, jež se dostala na japonský trh v roce 2013. Odehrává se ve světě, kde byly z ničeho nic otevřeny portály do jiných světů, což značilo blížící se zánik Země. Společně s tím byla v několika dívkách probuzena magická moc, kterou musí použít k záchraně světa. A aby tyto dívky měly dostatek prostoru pro zlepšování svých schopností, vznikla pro ně speciální akademie na ostrově v Pacifiku.

Za konceptem příběhu stojí společnosti Kadokawa a Sega, které stojí i za samotnou karetní hrou. Režisérský debut zde zažil Tamura Masafumi, který se postaral i o návrh postav. Scénář si vzal na starost zkušený Takajama Kacuhiko. Ten se podílel již na mnoha sériích, za zmínku určitě stojí obě série Aldnoah.Zero nebo například Mirai Nikki. Za animací stojí studio Silver Link.
Upoutávka:

zdroje:   ANN,  Crunchyroll