Chlapecké idoly B-Project

B_PRO_kvLetos v závěru března jsme se dozvěděli o chystaném animovaném seriálu B-Project, který vychází z nového stejnojmenného uskupení fiktivních chlapeckých idolů. Projekt byl oznámen loni v létě. Novou značku vede produkční společnost MAGES‘. Původní návrhy postav nakreslila Yukihiro Utako, která kreslila i původní návrhy k anime Bonjour: Koiaji Patisserie a jinak kreslí mangu Makai Ouji: Devils and Realist, na níž spolupracuje s autorkou Takadonou Madokou. B-Project anime ponese podtitul „Kodou Ambitious“ a premiéry se dočká letos 2. července na televizní stanici Tokyo MX.

V hlavních rolích uslyšíme hlasy seiyuu Ono Daisukeho, Kishio Daisukeho a Kanemoto Hisako. V dalších rolích se můžeme těšit na jména jako Katou Kazuki, Hanae Natsuki, Okitsu Kazuyuki, Namikawa Daisuke, Toyonaga Toshiyuki, Uemura Yuuto, Ookawa Genki, Kakihara Tetsuya, Morikubo Shoutarou, Masuda Toshiki a Toriumi Kousuke. Úvodní píseň nazvanou „Kodou Ambitious“ nazpívají seiyuu pod jménem B-Project. Závěrečnou píseň „Hoshi to Tsuki no Sentence“ poskytne Kitakore.

Jako autor námětu je zmíněn hudebník Shikura Chiyomaru. Režie se ujal Suganuma Eiji, který režíroval Kodomo no Jikan a Sasameki Koto. K ruce mu bude pomocná režisérka Satou Akira. Pozice hlavního scénáristy se ujala Akao Deko, jež se podílela na Akagami no Shirayuki-hime a Flying Witch. Návrhy postav pro potřeby animace překreslila Kawamura Toshie, která se rovněž ujala povinností přední režisérky animace. Zkušenosti nabrala u Kami nomi zo Shiru Sekai a mnohých Precure sérií. Hudební doprovod dostal na starosti Nakayama Masato, který dělal na Kimi to Boku. a Makura no Danshi. Animační práce dostalo svěřeno studio A-1 Pictures.

Sumisora Tsubasa právě nastupuje do společnosti Gandala Music, kde dostane na starosti uskupení B-PROJECT, které sestává ze tří menších skupin chlapeckých idolů – Kitakore, THRIVE a MooNs. Každý člen je úplně jiný, ale je potřeba, aby spolu vycházeli. Dokáže Tsubasa zvládnout partu kluků, nebo se tento ukáže být nad její síly?

Zanechte komentář