Podrobnosti o druhé polovině ConRevo

160304keyV pátek 4. března došlo k aktualizaci oficiálních stránek anime Concrete Revolutio: Choujin Gensou. Předně šlo o doplnění informací o nadcházející druhé polovině seriálu, která se začne vysílat v dubnu. Uvolněna byla doba vysílání, nový propagační obrázek a upoutávka lákající na rozuzlení spletitého příběhu. Druhá polovina seriálu ponese podtitul The Last Song a její první epizoda se odvysílá 3. dubna ve 23:00 JST na stanici Tokyo MX.

Pod námětem originálního počinu animačního studia Bones je podepsán Aikawa Shou, jenž se chopil i role hlavního scénáristy, jako tomu bylo i v případě anime Hagane no Renkinjutsushi. Režie se ujal Mizushima Seiji, který vedl tvorbu seriálů Shaman King a Kidou Senshi Gundam 00. O návrhy postav se postaral Itou Yoshiyuki, jenž také přijal povinnosti hlavního režiséra animace. Ten vedl animátory, mezi než patřili Nakamura Yutaka, Bahi JD, Muraki Yasushi, Suzuki Norimitsu, Miki Tatsuya, Satou Chiharu a Hashimoto Takashi, i v první polovině.

Na hudebním doprovodu pracuje trojice Hoashi Keigo, Ishihama Kakeru a Yamamoto Yousuke. Zpěvačka s uměleckým pseudonymem ZAQ se vrátí a nazpívá úvodní píseň i pro druhou polovinu seriálu. CD s písní vyjde 27. dubna. O závěrečnou píseň nazvanou ALL-WAYS. se postarají Yamamoto Yousuke a Tamaki Nami. Singl vyjde 25. května.

Oficiální stránky otevřely sekci, která řadí události z děje do chronologické časové osy, aby tak usnadnily divákům orientaci v příběhu. Se stejným cílem bylo na YouTube účet společnosti Bandai nahráno video shrnující děj prvních třinácti epizod. První Blu-ray disk obsahující úvodní epizodu šel do prodeje 29. ledna. Následující disky již obsahují epizody tři. První BD pohořelo, když se jej v prvním týdnu prodalo necelých devět set kopií. Na DVD seriál nevychází.

Zanechte komentář