Nový přírůstek do série Tales of…

berseriaZačátkem června loňského roku odhalila společnost Bandai Namco Entertainment nový titul ze série Tales of…, která doposud čítá patnáct hlavních dílů. Nová hra ponese název Tales of Berseria. Měsíc před oficiálním oznámením uniklo na veřejnost, že si společnost nechala zaregistrovat ochranné známky Tales of Berseria, Tales of Orfellia a Tales of Alestia. O zbylých dvou případných titulech však doposud nepadla ani zmínka. Datum vydání hry pro japonský trh je plánováno na letošní rok. Další země se titulu dočkají také, ovšem až později.

Jméno režiséra zatím prozrazeno nebylo. Jako hlavní výtvarník se opět předvede mangaka Fujishima Kousuke, který má na svědomí Aa! Megami-sama. Mezi další výtvarníky patří Inomata Mutsumi, Iwamoto Minoru a Okumura Daigo. O animované sekvence se postará studio ufotable. Tales of Berseria je poslední částí oslav dvacátého výročí Tales of… série. Nový titul se objeví na platformách Playstation 3, Playstation 4 a pro zahraniční trhy dojde také k vydání PC verze.

V hlavní roli bude tentokráte žena. Její jméno zní Velvet Crowe a hlas jí propůjčí Satou Rina. Doprovázet ji bude Laphicet, kterého namluví Asakura Azumi. Dalšími dvěma společníky budou Rokuro a Eleanor, jimž hlasy poskytnou Kishio Daisuke a Koshimizu Ami. Ústřední píseň „BURN“ ke hře složila kapela FLOW. Děj hry se bude odehrávat ve stejném světě jako Tales of Zestiria, ovšem o mnoho let dříve, kdy došlo k veliké tragédii, která postihla i Velvet. Naštěstí se objevil spasitel, jenž dokázal navrátit zemi mír. Velvet však pro něj chová pouze nenávist a s tímto tři roky po tragédii začíná její cesta.

Zanechte komentář