Hundred zahájí letos v dubnu

hundredMinulý rok v květnu bylo na akci věnované desátému výročí značky GA Bunko oznámeno, že se knižní série Hundred dočká animované adaptace. Novely vycházejí právě pod značkou GA Bunko, kterou publikuje nakladatelství SB Creative. Oficiální stránky nově nabídly poslední propagační obrázek, upoutávku a informace o vysílání. Trailer je ke zhlédnutí na konci článku. Premiéru si seriál odbude na stanici TV Tokio v úterý 5. dubna ve dvě v noci.

Režie seriálu se ujal Kobayashi Tomoki, který je podepsán pod Utawarerumono a Akame ga Kill!. O scénář se postaral Shirane Hideki, jako tomu bylo i v případě Hidan no Aria a Date a Live. Návrhy postav nakreslila Tanaka Kie, jež pracovala u anime Absolute Duo jako hlavní režisérka animace. Hudební doprovod složí Naruse Shuuhei, jehož tvorba zněla i v seriálech Hacka Doll: The Animation a Ryuusei no Rockman. Animační práce byly svěřeny studiu Production IMS.

V hlavních rolích uslyšíme Mao, Ookubo Rumi, Yoshioku Mayu, Okuno Kayu a Hasegawu Yoshiakiho. Úvodní píseň nazvanou BLOODRED nazpívá kapela D-selections. Singl vyjde 25. května. Písně k závěrečným titulkům byly oznámeny rovnou čtyři. Každé se zhostí seiyuu podílejících se na anime. První „EYES ON ME“ poskytnou Ookubo Rumi a Yoshioka Mayu. Druhou „TABOOLESS“ nazpívají Mao, Kinugawa Rika a Makino Yui. O třetí „Hardy Buddy“ se postarají Ootsubo Yuka a Hatano Wataru a poslední „Jewels Of Love“ nazpívá Yoshioka Mayu společně s Okuno Kayou. Všechny tyto písně se také objeví jako singly. První z nich vyjde ve stejný den jako CD s úvodní znělkou, druhá závěrečná píseň se bude prodávat od 22. června a na dvě poslední si budeme muset počkat až do 27. července.

Za předlohou stojí autor Misaki Jun, jehož text obohatil o ilustrace Okuma Nekosuke. Série v současné chvíli čítá devět knih. V roce 2013 se dočkala adaptace v podobě mangy. Ta vydala materiálu na dva svazky a poté v časopise Dragon Age skončila. Záhadná forma života napadá Zemi a jediné, co s ní něco zmůže jsou speciální zbraně zvané Hundred. Nositelem takové zbraně by se chtěl stát i Kisaragi Hayato, který se proto vydává na bojovou akademii, kde jej čekají chvíle radostí i starostí.

Zanechte komentář