Dubnový návrat Ushio to Tora

key_ver2V uplynulých několika týdnech došlo k několika aktualizacím oficiálních stránek anime Ushio to Tora. Z předchozích jsme znali pouze nový propagační obrázek, podrobnosti o nových znělkách a speciální promítání. Nejčerstvější informace přinesly přesné datum vysílání druhé části seriálu. K odvysílání nové epizody dojde 1. dubna v 22:30 na televizní stanici Tokyo MX, časový slot zůstává tedy stejný jako u první části. 13. března došlo k předpremiéře 27. epizody. Zvláštní promítání se uskutečnilo v 16:30 v kino komplexu United Cinema Toyosu. Na akci došlo také k odhalení, že úhlavního nepřítele Hakumen-no-mono namlouvá Hayashibara Megumi.

Ushio to Tora vychází z předlohy kreslíře Fujity Kazuhira. Ten se na adaptaci podílí jako příběhový poradce. Fujita se rozhodl některé dějové linky a odbočky ze svého díla vystřihnout či zaonačit, aby vyprávění působilo více semknutě a ne příliš epizodicky. Jako režisér se osvědčil Nishimura Satoshi. Hlavním scénáristou je Inoue Toshiki. Návrhy postav nakreslila Mori Tomoko, jež se ujala i hlavní režie animace. Za hudebním doprovodem stojí Segawa Eishi. Jako kreativní producent na tvorbu dohlíží Maruyama Masao. Animační práce vznikají společnými silami studií MAPPA a VOLN.

Seriál bude ve výsledku čítat devětatřicet epizod, které se odvysílají ve dvou částech. První, čítající šestadvacet epizod, se vysílala loni od července do prosince. Druhá část obsáhne zbylých třináct dílů. Ty se dočkají nové úvodní písně „Shuugawari no Kiseki no Shinwa“, kterou stejně jako první opening nazpívá kapela Kinniku Shoujo Tai. Novou závěrečnou píseň „Kessen Zenya“ nazpívá kapela LUNKHEAD, která tímto poprvé zabrousí do anime průmyslu.

Zanechte komentář