Amaama to Inazuma v televizi

amaama_visualV pondělí 7. března bylo oficiálně oznámeno, že se manga Amaama to Inazuma dočká animované adaptace. Informace byla otištěna na obálce nového čísla měsíčníku good! Afternoon, kde předloha pravidelně vychází. Souběžně s vydáním časopisu pak byly spuštěny oficiální stránky a twitterový účet. Adaptace bude mít podobu televizního seriálu, jehož premiéru můžeme očekával letos v červenci. Vedle první upoutávky nabídly stránky ještě základní jména tvůrčího týmu, propagační obrázek a hlasové obsazení.

Režie se ujal Iwasaki Tarou, který režíroval anime Isshuukan Friends. a Mikagura Gakuen Kumikyoku. Hlavním scénáristou se stal Hirota Mitsutaka, jenž je podepsán pod seriály Bakumatsu Rock a Phantasy Star Online 2 The Animation. Návrhy postav pro animátory překreslil Harada Hiroki, jako tomu bylo i u Yuu-Gi-Ou! Zexal a Romeo x Juliet. Animační práce má v rukou studio TMS Entertainment, jemuž vypomáhá společnost Shin-Ei Animation.

V hlavní roli se jako Inuzuka Kouhei představí Nakamura Yuuichi. Jeho dceru Inuzuku Tsumugi namluví Endou Rina. A středoškolačce Iidě Kotori poskytne hlas Hayami Saori.

Za původní mangou stojí autorka i kreslířka Amagakure Gido, jejíž dílo začalo vycházet na začátku roku 2013 a v současné chvíli čítá šest svazků, přičemž ten nejnovější vyšel právě 7. března. Středoškolský učitel Inuzuka Kouhei dělá, co může, aby řádně vychoval svou dceru Tsumugi, když je na to po smrti své ženy sám. Naneštěstí je Kouhei otřesný kuchař, a tak se musí dvojice často smířit s kupovanou večeří. Shoda okolností svede Inuzukovi dohromady s Kouheiovou studentkou Iidou Kotori, která jako zdatná kuchařka možná bude schopná pro dvojčlennou rodinku něco udělat.

Zanechte komentář