Brain’s Base má plány už i na léto

seruV neděli 31. ledna se v Tokiu konala akce představující animovanou adaptaci mangy Servamp. K prvotnímu oznámení anime došlo loni v červenci skrze časopis Comic Gene, kde předloha každý měsíc vychází. V neděli byla upřesněna podoba projektu. Dále došlo ke zveřejnění propagačního obrázku, upoutávky, tvůrčího týmu a hlasového obsazení. Na závěr byl ještě spuštěn twitterový účet a oficiální stránky, které byly naplněny novými informacemi z akce. Anime bude mít podobu televizního seriálu, na nějž se můžeme těšit letos v létě.

Hlavním režisérem se stal Kou Ittou, který dohlížel na tvorbu seriálu Aoharu x Kikanjuu, u něhož se postaral i o obrazový scénář k 11. epizodě a endingu. Tradičního postu režiséra se ujal Nakano Hideaki, který rovněž dělal na Aoharu x Kikanjuu, vyjma toho však pracoval i na seriálu Yoru no Yatterman. O scénář se postaral Konuta Kenji, jehož práce se objevila i v Toshokan Sensou a Daiya no A. Návrhy postav zajistila Yamanaka Junko, jež tvůrčí otisk zanechala i v Kamisama Hajimemashita, kde se kromě návrhů postav postarala i o hlavní režii animace. Seriál vzniká pod střechou studia Brain`s Base.

Jmen hlasového obsazení byla prozrazena celá řada. Můžeme se těšit na osobnosti jako Kaji Yuuki, Terashima Takuma, Kakihara Tetsuya, Shimono Hiro, Matsuoka Yoshitsugu, Murase Ayumu, Tsuda Kenjirou, Kimura Ryouhei, Shimazaki Nobunaga a Ono Yuuki. Většina z nich si již své role stihla vyzkoušet na dvou zvukových CD, které byly přiloženy ke svazkům původní mangy.

Za předlohou stojí kreslíř Tanaka Strike. Manga vychází v měsíčníku Comic Gene, jejž publikuje společnost Media Factory. Své působení v časopise zahájila v červenci roku 2015 a doposud vydala materiálu na devět svazků – nejnovější vyšel loni v prosinci. Děj se soustředí na Shirotu Mahirua. Jednoho dne mu zkříží cestu kocour Kuro, který patří mezi služebníky upírů. K Mahiruově nelibosti se sám zaplete do pradávného konfliktu mezi upíry a lidmi.

mainvisual

Zanechte komentář