Toei Animation dělá na originálním filmu

main_pcSpolečnost Toei Animation otevřela oficiální stránky chystaného filmu s názvem Popin Q. Informace o existenci tohoto projektu byla poprvé zmíněna loni v dubnu. Stránky přinesly propagační obrázek, první jména tvůrčího týmu i hlasové obsazení hlavních rolí. Projekt vzniká k 60. výročí společnosti. Na akci AnimeJapan2016, která trvá od pátku 25. března do neděle 27. března, budou o snímku prozrazeny další informace. Prezentace filmu bude probíhat v neděli a zúčastní se jí seiyuu pětice hlavních postav.

Režie se chopil Miyahara Naoki, který pracoval jako hlavní režisér animace na seriálech Digimon Adventure a Dragon Ball GT. O původní návrhy postav se postaral Kuroboshi Kouhaku, jenž zvládl i návrhy pro anime Kino no Tabi a Allison to Lillia. Kuroboshiho kresby poté pro animátory přetvořil Urakami Takayuki, který se rovněž postará o hlavní režii animace.

V hlavních rolích se představí Izawa Shiori, Ozawa Ari, Kurosawa Tomoyo, Seto Asami a Tanezaki Atsumi. Film bude vyprávět o pětici základoškolaček, které se jednoho dne setkají v neznámém světě. Děvčata se dozví, že světu hrozí veliké nebezpečí, a bude na nich, aby jej odvrátily. Dívky budou muset jedna druhé navzájem otevřít srdce a následně zahnat zlo společným tancem. Naneštěstí se zdá, že naše pětka nemá svůj svět až tak v lásce a slečny si odmítají navzájem svěřit svá tajemství. Dokážou překonat své nesnáze, nebo bude jejich svět čelit neodvratné zkáze?

Zanechte komentář